2011'in En İyi Albümleri
Efendi
Üye

Senin beklediğinin çıkmaması albümü "kaka" veya "sikko" yapmıyor bence. Ama yani herkesin kendi fikri saygı duyarım bu dakikadan sonra diyebileceğim bir şey yok. Ama TKOL'un Basement video kaydını, ve albümden sonra çıkardığı şarkıları dinlemediysen dinlemeni öneririm. Onlar biraz daha tatmin ediciler.

Albümden sonra çıkan şarkılar gayet klas zaten. Ama tKoL'da adam gibi 2-3 şarkı var. Hayır ne zaman dinlemeye otursam "tamam, bu da Kid A gibi. İlk dinleyişte çarpmayabilir, yavaş yavaş içine gireceğim ama albümün, eminim içinde çok gizli bir hazine yatıyordur" diye telkinler versem de kendime 3. şarkıdan sonra "eeyyh bu ne ya" diyip kapatıyorum. Yok yani, olmamış.

Bende aşağı yukarı böyle hissederken albüm hakkındaki görüşlerimi Basement videosu değiştirdi :)
Nathaniel
Üye
Bloom,Feral ve Lotus Flower güzel.Bu kadar yani.
Ama bonus tracklari vs dinlemedim,onları biri bana ulaştırabilirse çok hoş olur.
KulacKulac
Üye
Little by little candır
Nathaniel
Üye
Ceremonials evladiyelik bir albüm olmuş ya.Yine sarmaya başladım ki üç basamaklılara ulaşmıştır baştan sona dinleme sayım.Hala ilk günkü heyecan ve hisleri yaşıyorum bazı anlarda.
Amenquiver
Mod
Hisingen Blues alayını dövmüş bence.
dodgerdodger
Üye
Bunu da ekliyorum :F

image
RelentlessRelentless
Üye
2012 versiyonu yok mu bu konunun.

O değil de Lana Del Rey'i severim ama bu kadar başarılı olduğunu bilmiyordum.
2012'in en çok satan 5. albümüymüş Born to Die.
dodgerdodger
Üye
discussioncontroller