2011'in En İyi Albümleri
Nathaniel
Üye
Perth ve Calgary haricinde vuran şarkı yok.Güzel tabii ama çok abartıldığını düşünüyorum albümünde,adamında.
Piçfork saolsun.
mesela tune-yards mesela kanye west mesela m83'ün son albümü.Evet o albüm güzel de her şarkısını best music diye reklam yaptı adamlar.
dodgerdodger
Üye
Durun listemi güncelliyorum. Kasabian sarmamış demişim, utandım kendimden. Günde 2 kere dinliyorum o albümü :P

Adele - 21
Red Hot Chili Peppers - I'm With You
Florence + the Machine - Ceromonials
Lykke Li - Wounded Rhymes
Foo Fighters - Wasting Light
Kasabian - Velociraptor!
HasretHasret
Üye
Off of neler çıkmadı ki 2011'de! Benim listem;

Charlotte Gainsbourg - Stage Whisper
Radiohead - The King Of Limbs
The Do - Both Ways Open Jaws
Elysian Fields - Last Night on Earth
Feist - Metals
Gevende - Sen Balık Değilsin Ki
Hauschka - Salon Des Amateurs
Joan As Police Woman - The Deep Field
The Kills - Blood Pressures
KulacKulac
Üye
Radiohead - King Of Limbs
Kasabian - Velociraptor!
Begbie
Üye
tKoL kadar sikko bir albüm olamaz herhalde
Efendi
Üye

Bu arada sikko bir bakış açısıda..
KulacKulac
Üye

tamam şimdi bu arkadaş böyle belirttiği için radiohead'in kariyeri düşecek ve bu albümü kimse sevmiyecek almıyacak
Begbie
Üye
Off boş konuşmayın ya. Muhtemelen Radiohead'i ikinizden çok çok daha fazla sevip dinliyorumdur. Ama bu tKoL'un bok gibi bir albüm olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Hayır yani, sen IR gibi bir albüm yapmışsın, birazcık OKC birazcık elektronik derken ortaya bir başyapıt çıkmış sonra yine böyle işlere girmişsin.

Hep Thom ile Johnny ibnesinin altından çıkıyor bunlar. Olan Colin ile Ed'e oluyor. Phil zaten maaşlı eleman olduğu için hiç sallamıyor bu durumu.
Efendi
Üye
Ben boş konuşmuyorum azgın ergen :) Boş konuşan sensin. Seviyeli olması gereken bir forumda yaptığın abuk subuk bir yoruma tepkimi ortaya koydum ben. Radiohead'i ne kadar sevip dinlediğine hiç bir şey demedim. Albümüde savunmadım. Ki bence abüm ortalamanın az üstünde güzel bir albüm orası ayrı. Muhtemelen fikirlerini adam gibi söylesen gayet anlaşabilecekken (In Rainbows benim gözümde Radiohead'in yaptığı en olgun ve en derli toplu albüm mesela) tartışma ortamına sebep oluyorsun. Anlaman dileğiyle arkadaşım.
Begbie
Üye
Al o zaman karşim, şöyle ifade edeyim;

image
discussioncontroller