OGZ Klanı (Server Açıldı)
Mr. Nose
Üye
Ücret olayı kaldırıldı arkadaşlar. Server ücretini ben ödeyeceğim. Katılanlardan para falan alınmayacak. 3-4 ay devam ettiririm. Sonrası için bir şeyler düşünürüz.

Katılacaklar:

Smoking Ace
Deathly Hallow
Creign
Traschii
Alpharius
Relettless
Mr. Nose
Rubyred
Vanyel
Peace (belki)
Jethro
Baypal

Corax (Belki)
Fairon
MadaraEttinBeniMadar4 (belki)
AK_Lampard
Wiccan (F5uck)
Sultan ı (belki)
Nexcore (belki)
MezarKabul
vampirkedi
darkphoenyx
gduman94
LETHE
Snorlax (belki)
Lancelot_TR
ofbeyunus
Griever
kirijolith
GuaRDiaN_FoR_ToDZa
Matanza_ec
elcamilo
wonderden

Webemperor
acdervis

Not: Server Hazır. Sayımızın biraz artması lazım. Alttaki linkten server bilgilerine bakabilirsiniz.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/94a1cb4a-e8f7-4e6d-ae11-df56c887456a/NERD-Attack-of-the-Alpha-Elite-Forces-in-Battlegezer/

Not: Yukarıda nickleri yazan arkadaşların bana acilen Soldier Name lerini iletmeleri lazım. Serverdan slot rezervi ancak o şekilde yapılabiliyor.

Slot ne ola ki diyenler için not: Şimdi bir restoranta gittiniz diyelim ama bütün masalar dolu. Garson sizin geldiğinizi görüyor ve oturan sıradan müşterilerden birine ''kalk lan burda bu müşterimiz oturacak'' diyor ve siz boşalan masaya kuruluyorsunuz. Evet budur.

Çıkan müşteriyle gözgöze gelirseniz şöyle yapabilirsiniz.

Spoiler:
image

Edit: Slot revervini ea henüz desteklemiyormuş ama bunun için çalışıyorlarmış. Yakında bu özelliğin serverlara eklenmesini bekliyoruz.

Mumble kullanımı konusunda her türlü teknik destek ve yardıma açığız.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Ben varım. 64 de olur 32 de. Ama 64'ü sağlayamayız gibi.
deathly hallowdeathly hallow
Üye
64 girmeyelim zaten. Kalabalıkta feci lag oluyor. Max 32 olsun yani.
creiGncreiGn
Üye
Ben de varım. 64'e gerek yok bence de. 32 kişilik bir server gayet yeterli olur, 16v16 takılırız.

Zaten 64 kişi toplayamayız forumdan. Forumdaki aktif adam sayısı bile 64'ü bulmaz bence, bırakın BF3 oynayanını =D.
CoraxCorax
Üye
64 fazla olur. 36 ve 32 iyidir

oyun bende yok henüz ama alırsam-aldığımda başvururum klana
trashciiitrashciii
Üye
48 kişilik server daha mantıklı gibi(Fiyat olarak). Ama 32 kişiden sonra oyunun suyu çıkıyor bazı maplerde. Bunu da belirteyim.

Ayrıca öncülük edecek insan, yani bir çok BF veteranı var forumda. Elbet biri ileri adım atar. Ben o kadar deneyimli değilim henüz.
AlphariusAlpharius
Üye
Ben de varım.
RelentlessRelentless
Üye
48 öneririm ben de. Şifreli olmasına gerek yok, herkes girebilsin server'a ki koca haritalarda 10 kişi oynamak zorunda kalmayalım. Basitçe bizimkileri vip listeye ekleriz, server dolu olsa bile bizimse girecek olan adama yer açar server.
RelentlessRelentless
Üye
Bu arada 3 liralık havale mi olur hacı ya, elden verelim desem o da olmaz. Herkes bir ay ödese sırayla?
Mr. Nose
Üye
Abi fiyata takılmayın. Ben server kira bedelinin %50 %60 ını alsam benim için kardır. Evet relentt'in dediği doğru. Derviş de yardımcı oluyor sağolsun.

Şifre konusunda dediği hehe.
RelentlessRelentless
Üye
Şey de lazım olur, teamspeak sunucusu.
discussioncontroller