OGZ Klanı (Server Açıldı)
RelentlessRelentless
Üye
apply ettim ben de
TodzaTodza
Üye
7 tane başvuru var hangi nicki kullanıyorsun ?
s1lenc3d
Üye
Bende yeni başladım bakalım, ID; s1lenc3d
Rexiyum
Üye
Aktif admin var ise Oyungezer Alpha Squad 'a benim de üyeliğimi kabul edebilir mi acaba nick Rexiyum =)
TodzaTodza
Üye
Yazları pc ve internet erişimim minimum düzeyde olduğundan mütevellit başvuruları geç görüyorum, uzun bekleme süreleri affola, gerçi pek bir atraksiyon yok platoon da ama olsun "Nerde bu Admin, nerde bu devlet" olmasın :lol:

DeathEater3460
yazuach1997
aliisot
Rowndark

Bu arkadaşlar forumdan istek göndermedikleri için red bastım, buradalarsa dürtsünler beni.

MontanaMB ve EdwardThePaladin'in ise nicklerini forumdan hatırlıyorum, onayladım ama genel olarak forumdan başvuru yapmayı unutmayalım lütfen, onar yirmişer geliyor başvurular, hemen hepsi alakasız nickler, hepsini alırsak forumdan gelmek isteyenlere yer kalmayacak.

Bilginize.
xXGreyWolfXxxXGreyWolfXx
Üye
Oyungezer Alpha Squad'a Başvuru yaptım Id : xXGreyWolfXx kabul ederseniz sevinirim
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Platoon'da yer kaldıysa beni de ekleyin.

Bu arada bizim server ne oldu?

oops id yazmamışız :D

soulkiller_ace
TodzaTodza
Üye
SmoKiNg ACE // Doğrudan eklemek veya davet etme özelliği yok sadece arkadaş listesinden gönderilebiliyor, başvuru yap onaylayayım.

Server ise kalıcı olarak askıda, iki defa açıldı ilgi dağılınca kaldı öyle, sayın Nose'a yük oluyor boşu boşuna :)
SYSCLEANER
Mod
Ya arkdaşlar bir çok kere söyledim OGZ oalrak servera ihtiyaç yok BF42tr olarak hepinizi görmekten mutlu olacağımız serverımız var. Her akşam doldurursanız sevgili adminimiz Pepo ya serverda istediğimz değişikliği bile yaptırırız yeterki gelin... 3 senelik sözleşmeli server boş duruyor çoğunlukla...
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Ya arkdaşlar bir çok kere söyledim OGZ oalrak servera ihtiyaç yok BF42tr olarak hepinizi görmekten mutlu olacağımız serverımız var. Her akşam doldurursanız sevgili adminimiz Pepo ya serverda istediğimz değişikliği bile yaptırırız yeterki gelin... 3 senelik sözleşmeli server boş duruyor çoğunlukla...

Güzel söylemişsin Sys ama türk serverlarında çoluk çombalak doluyor, küfürler gırla gidiyor sinirim bozuluyor. Yabancı serverlarda da olmuyor mu oluyor ama ingilizce küfür yemek ile doğrudan "ananı bilmem napim" lafını yemek arasında ufak da olsa fark var. Sonuçta stres atmak için oynuyorum 10 yaşında çocukla laf dalaşına girip sinir küpü olmak için değil. Forumunkine de çok girme niyetim yoktu zira bizim forumdaki muhabbet de aynı seviyede, ama burdakilere en azından az çok yaptırım gücümüz var, sus deyince susmasını biliyorlar. Gerçi burda da atar yapan ergen nüfüsu azımsanmayacak kadar fazla ama en azından Mr.nose'u az çok tanıyorum rahatsız olduğumuz kişiyi söylesek basar perma ban'ı.

Hani sizin server da sürekli admin var mı, varsa da ne kadar ilgileniyor bilmiyorum tabi, o yüzden yorumum havadan konuşmak gibi oluyor. Ama denerim server'ı.
discussioncontroller