orjinal içerik
i-liek-turtals
Üye
geçenlerde "türkiye'de orjinal içerik üreten online site yok" gibi iddalı bir yazı okumuştum bu sitede. 1, 1½ ay sonra girip acaba orjinal birşeyler varmı dedim fakat durum hala aynı.

ne origin'in privacy sorunları hakkında haberler (aklıma gelen ilk örnek), nede adam gibi oturup oyun tartışabiliceğim bir kitle (ki bunun sorumlusu sizsiniz, community'nize goyun diye hitap ederseniz yaş ortalaması haliylen düşecektir).

neyse, bir kaç ay sonra tekrar görüşürüz. ne kadar orjinal olduğunuzun hesabı bir sonraki bahara kaldı.

bu arada arama motorunuz çok sıkı. origin diye arattığımda karşıma 2009 ve öncesinden kalan post'lar döküldü.. o kadar sıkı. sitenin reklam skin'lerine (ki buda sözlüğün orjinal bir fikriydi) ayırıcağınız zamanın yarısını arama motoruna yatırmanız sizin iyiliğinize olucak.
acdervisacdervis
Mod
i'm confus
AlphariusAlpharius
Üye
Bunu diyen adam:

BF'ciyim ve dalga geçmeye geldim. napıyonuz? hala gazlımısınız mw3 konusunda?

Bunu dedi:

nede adam gibi oturup oyun tartışabiliceğim bir kitle (ki bunun sorumlusu sizsiniz, community'nize goyun diye hitap ederseniz yaş ortalaması haliylen düşecektir).

i-liek-turtals
Üye
hıhı bir kaç post altında "ilk okul çocuğu gibi davranmak eğlenceli" dediğim gözünden kaçmış sanırım.
SwooshSwoosh
Üye
eğlence anlayışı ilkokul çocuğu gibi davranmak olan adam gelip laf koyuyor.
vay amk
phdphd
Üye

hıhı bir kaç post altında "ilk okul çocuğu gibi davranmak eğlenceli" dediğim gözünden kaçmış sanırım.

Spoiler:
image
acdervisacdervis
Mod
OP'ye dönersek, haberin linki var mı?
i-liek-turtals
Üye

eğlence anlayışı ilkokul çocuğu gibi davranmak olan adam gelip laf koyuyor.

vaay. akıl dolu yorumlar.

anlaşılan şu an üzerime gidilmesi, sitenin orjinal içerik konusunda nerede olduğundan çok daha önemli. yanlış anlamayın tabi, bunun bilincinde bu başlığı açtım o yüzden içim rahat. nede olsa bi mekana gidip "madem söz vermesini biliyosun o zaman adam gibi iş yap" diyince fanboylarının üzerine atlaması kadar doğal birşey yok.
i-liek-turtals
Üye
çok uğraşmicam, çokta uzatmicam. sadece;

yazık.
BiqBossBiqBoss
Üye
Yazı yazarken üsluba dikkat edelim sonra "biri yazsada üyelerin iq leri ile dalga geçiyim" mantığı hoş değil.
discussioncontroller