Bannerlar
alaybozan
Üye
Sevgili Oyungezer, canımsın. Bannerlar ekmek kapın biliyorum. Ama bir banner alırken, yayınlarken bizleri de düşünerek yaparsan bu işi daha güzel olacak. Lakin devamlı loop eden, yanar döner sinir bozucu banner'lar site ziyaretini eziyete dönüştürebiliyor.

Zaten bu işin bir yolu var. Hareketli banner'lar bir kere oynar sonra durur, devamlı loop etmez. Ziyaretçisini seven, sayan iyi sitelerin hepsinde böyledir.

Her sitenin bir banner yayınlama spec'i vardır, oraya loop yok dersin, medyacılar ona göre banner verirler. Zaten 525443525 defa loop eden bol flashlı bir banner can sıkmaktan başka hiç bir başarı da elde edemiyor.

Hayır bannerlar olsun, görelim tıklayalım sana destek olalım diyorum ama bu eziyet dayanılır değil. Eh hal böyle olunca açıyorum adblocker'ı siteyi pırıl pırıl geziyorum.

Hadi bi el at bu işe de arayı bulalım :)
RelentlessRelentless
Üye
OGZ'yi seviyorsan butun bannerlarıyla, iğrenç arkaplan anlayışıyla seveceksin. Yoksa rahat edemezsin.
BiqBossBiqBoss
Üye
Mozilla kullanıyorsan adblocks plus eklentisini kur.

üste: adamsın.
kurtkapankurtkapan
Üye

OGZ'yi seviyorsan butun bannerlarıyla, iğrenç arkaplan anlayışıyla seveceksin. Yoksa rahat edemezsin.

Anasayfayı bi ssleyip koysana relentim. Adamlığın görünsün.

Geçen haftaya kadar kullanmıyordum ama Nathan yeter dedirtti, kurdum Chrome için Adblock'u. İyi ki kurmuşum.
__skytalker____skytalker__
Üye
Relent doğru demiş bize koymaz bunlar.

Sabır level: Jedi Master.
discussioncontroller