Oyungezer 4. Yaşgünü Ödül Şenlikleri
blaxisblaxis
Admin
Yarışmalarımız ve ödüllerimiz tam gaz sürüyor! Hem Nortec Eurasia'dan WiiU büyük ödüllü yarışmanın bir sonraki adımı, hem de 7 Aralık'a kadar sürecek diğer sürpriz ödüllü yarışmalarımızla ilgili sohbet etmek isterseniz, bu başlık altında yapabilirsiniz. Ama bulduğunuz cevapları ve ipuçlarını burada paylaşmanız yasak. Herkes alın teriyle ödülünü kazansın.
Volky Talky
Oyungezer
Trooper
Üye
wiiu için uğraşıyorum bu aralar, diğerlerine katılma şansım olmamıştı ne yazık ki.
LetheLethe
Üye
4 Kasım Cuma : “Kasım Bombaları” Çekilişinden kazandığım CoD: Modern Warfare 3 (PC)'ü ne zaman alabileceğim?
borque
Üye
Ajan goyun yarışmasındaki +10 puanlar tamamen şansa dayalı.
Bu yarışmanın önceki çekilişlerden farklı olması açısından ben şans faktörünün olmamasını tercih ederim.
yigo
Üye

Bu yarışmanın önceki çekilişlerden farklı olması açısından ben şans faktörünün olmamasını tercih ederim.

tam tersi asıl bu sadece şansa dayalı değil sen soruyu bilip ilk cevaplayan olmanın şansla ne alakası var ? diğer yarışmalar şansa dayalıydı bunun yakından uzaktan şansla alakası yok
Mic-Har
Üye
Arada kaynadı herhalde bi' Ekran Dışı yarışması vardı o ne oldu ?
__skytalker____skytalker__
Üye
İpucunun ne zaman yayınlanacağı belli değil. Kesin bir saat deseler bile yine de adaletli olmuyor. O saatte PC başında olan yakalayıp gönderiyor. Günün her dakikası PC başında mı oturalım?

Bence ya kriter kaldırılsın ya da başka birşey bulunsun.
borque
Üye

tam tersi asıl bu sadece şansa dayalı değil sen soruyu bilip ilk cevaplayan olmanın şansla ne alakası var ? diğer yarışmalar şansa dayalıydı bunun yakından uzaktan şansla alakası yok

resimleri bulup cevabı göndermekte bir zorluk da yok şans faktörü de, hangi 3 kişinin o sırada oyungezere bakıyor olduğu ise şans.
Öncekiler tamamen şanstı, bu da şanstan tamamen bağımsız olsun diyorum ben.
Faruk A.Faruk A.
Üye
Valla işin içinde biraz şans faktörü olmasının hiçbir sakıncası yok bence.
Sonuçta yüzlerce cevabın içinde hep aynı 3 kişinin +10 puan alacağını sanmıyorum.
Kimse PC başında oturmak zorunda değil tabi ama oturanın da varsın minik bir avantajı olsun.
Güzel bir uygulama bence.
(Ben hiç +10 alamamış biri olarak yazdım bunları)
b4U2cb4U2c
Oyungezer
Arkadaşlar +10 bonus uygulamasının amacı yarışmaya şans faktörü katmak değil, daha yakından takip edeni ödüllendirmektir.
Bu ödülün fazla olduğunu düşünenler için bir oylama yapabiliriz belki.

Sonucunda,
a) sistem aynen devam eder,
b) +5 puan olarak devam eder,
c) ileriye yönelik iptal edilir,
d) geriye dönük bonusları da kapsayacak şekilde iptal edilir.

Hangi şık geçerli olursa olsun ben özellikle son ipucundan sonra yalnızca gerçekten hak edenin ayakta kalacağına inanıyorum.
Bir hafta kadar sonra "Umut söylediydi" dersiniz :)
discussioncontroller