Oyungezer 4. Yaşgünü Ödül Şenlikleri
Trooper
Üye
Sırf ipucu kaçırmamak için okuldan izin aldım ben. Şimdi boşuna mı yapmış olacağım bunu? meeh...
PISLIXPISLIX
Üye
Ben anlamadım abi. Hem forumdakiler kazansın bi kere de diyonuz, hem de sürekli forumda duranlar kazanıyor adaletsiz oluyor diyonuz? Bi kere de forumdakiler kazansın fena mı olur?
AlphariusAlpharius
Üye
Ben yine diyorum ki şu foruma sürekli girip mesaj yazan 20-30 kişi arasında bölüşülsün ödüller.
nester
Üye

Ben yine diyorum ki şu foruma sürekli girip mesaj yazan 20-30 kişi arasında bölüşülsün ödüller.

en azından yarışmaya katılmak için belli bir mesaj limiti konulsun
__skytalker____skytalker__
Üye
Forumdakiler ile alakası yok ki bunun. PC başında durmak ile alakası var. Okulu, sınavı, işi olan insanlarız her dakika bunu mu kollayacaz? Ya da herkesin interneti aynı hızda mı? Böyle bir ödülün verildiği bir yarışmada herkesin eşit koşullar altında yarışması lazım. Bonus puan fikrine karşı değilim ama daha yaratıcı birşey olması lazım bunun yerine.

Edit: @Alpharius keşke :P
PISLIXPISLIX
Üye

ashdgfhjsdfjasd. Bildiğin yağmacılık lan o ((:
QktayQktay
Üye
sıradaki ipucu saat 20 ile 22 arasında duyurulacak gibi bişey daha mantıklı olabilir bence ki sınav döneminde olduğumuzda çok açıkken
__skytalker____skytalker__
Üye

sıradaki ipucu saat 20 ile 22 arasında duyurulacak gibi bişey daha mantıklı olabilir bence ki sınav döneminde olduğumuzda çok açıkken

Devam edicekse de en mantıklısı kesin bir saat verilmeli. Dediğin gibi sınav dönemindeyiz habire sayfa mı yenileyeyim yoksa ders mi çalışayım?
borque
Üye
ben daha zor daha çetrefilli bir bulmaca bekliyordum. Çözmesi zor olsa ilk çözene ekstra puan güzeldir de, 1 dakikada resmi bulup gönderdik. +10'ların olmamasını tercih ederim ben açıkcası ama o kadar da önemli değil.
Volky Talky
Oyungezer
discussioncontroller