TES 5: Skyrim Karakteriniz Nasıl? Bizimle Paylaşın
RimeaygaNRimeaygaN
Üye
Thormax
83 LvL
(Daedra seti var fakat bu bülbül seti bana daha havalı geliyor pelerini çok hoş)
image

Selfie
image
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Tüm seksiliğimle gözlerimi karımın yanında açtım. Kalabalık bir aile kahvaltısından önce soğuk dağ havasını ve gölden gelen tatlı, ılık esintileri hissetmek için balkonuma çıktım. Ayrıca göldeki ufak bir adada balıkçılık yapan genç kadının bu rutinden haberi olduğunu biliyordum. Her sabah buraya çıktığımda, beni görebilecek bir açıya geçtiğini ve kaslı kollarımı, erkeksi göğsümü dikizlediğini biliyordum.

image

Her ne kadar savaşlarla yıpranmış bir vücudum olsa da ve bu yüz birçok yaratık, insan ve ejderin son gördüğü yüz olsa da hala kendime, vücufuma güveniyordum. Safkan bir Nord'um ve Nord olmanın tüm nimetlerinden faydalanıyorum.

Beğenenler: Loverman

Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Bu oyunlarda kıllı çıplak dövuşçü karakter yaratma olayını da anlamıyorum. Açın bir tane hatun onunla oynayın. Bana karakter yaratma özgürlüğü sunan her oyunu hatun karakterle oynarım.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
ilginç...

Beğenenler: kral julien, Caturday, Loverman, Lost

LovermanLoverman
Üye
bu da benim fakirhane, sahiplendim çıkmıyorum kimin eviyse

image
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Yav nedendir bilmiyorum şu oyunda öyle bir yer sahiplenmeye hep tırstım. Olacağında da değil de bir gece uyurken orman içinde yaşayan bir psikopat, belki de bir yamyam gelip parçalar mı uykum sırasında diye paranoya yapıyorum. Witcher'daki yamyam abiden beri kalan bir korku ıssız kulübelere girmek. Lakeview Manor barınma ihtiyacımı iyi karşıladı neyse ki. Biraz da modladım çevresine sur çektim, korumalar, gözetleme kulesi falan derken huzur içinde uyuyabiliyorum artık.
LovermanLoverman
Üye
o zaman bunu asla yükleme. : D

http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/49307/?

Beğenenler: DarkSoul47

discussioncontroller