Bu oyun hangi oyundu?
hi_jackerhi_jacker
Üye
Belki "bu oyun hangi oyundu" gibi bir başlık olabilir ama ben görmedim hiç. O yüzden buraya yazıcam. Eskiden 20 in 1, 12 in 1 filan gibi oyun cdleri olurdu. Bende de bir kaç tane vardı onlardan. 11 in 1 olan oyunlardan birinde yanılmıyorsam Capcom'un bir oyunu vardı. Electronic bilmem ne diye. Oyun platform oyunu. Co-op şekilde 2 tane (galiba entegre devrelerdi) elemanını kontrol ettiğimiz dövüşerek dirençleri kapasitörleri filan dövdüğümüz çok güzel sevimli bir oyundu. Bir nevi Blip & Blop cinsi bir şeydi. Vikipedide araştırdım Capcom oyunlarını ama arasında yoktu, belki yanlış hatırlıyorumdur. En az 10 yıllık bir oyun. Bilen var mı bu oyunu ?
Icarus
Üye
Electronic Popple. Zer0 ile oynardik zamaninda 2 ki$i :D Super oyundur
hi_jackerhi_jacker
Üye
Heh evet o. Çok sağ ol + rep :P.
Zer0
Üye
Aaaah ah benim oyunum be, daha 1-2 ay önce oynadım sanırım. Laptoptaki görüntüyü tv'ye aktardıktan sonra wii kumandasını da laptopa şeettim, ilginç bir combo ile oynadım hatta en son.

Harbi zor oyun yalnız, geçmişte oynadığımızda save etmeyi bulamamışız meğerse (Telefon klübelerinde elindeki sarı anahtar kalıbımsı şeyden save ikonunu item seçme tuşuyla seçmen gerekli)

http://www.the-underdogs.info/game.php?id=361
Misafir
Hazır başlık varken ben de sorayım bari.

2007 yazında çıkan Rus yapımı bir oyun. Baş karakteri de bir adet punk kızcağız.
Barnz
Üye
Psychotoxic?
Misafir
Hımm, evet oymuş. Sağolasın.
Misafir
Aaa ne kadar güzel bir başlık... Sahiden bazen insanın unuttuğu şeyler oluyor.

Ben de bir tane oyun soracağım. NES'de bir oyun vardı. Bir adamla binalar arasından geçerdik. O binalardan çıkanlar, karşıdan gelenler olurdu, bir güzel pataklardık. NES'e göre de bayağı düzgün bir oyundu. Yalnız full Çinceydi oyun. Aynı şekilde bir tane daha oyun vardı Future Kid diye hatırlıyorum sanki ama tam emin değilim. O da full çinceydi. Nokia'larda Space Impact vardır ya, aynı o tarz bir shooter'dı. Bunlara zamanında rastlayan olduysa isimlerini söyleyebilir mi? :)
Zer0
Üye
bfrheostat, şu mu:
[img width=450 height=300]http://gamernode.com/upload/Other images/rcr1186054002.jpg[/img]
Eğer buysa oyunun ismi River City Ransom. hatta daha çok Goal3 oyunlarıyla falan da bilinir, genel ismi Technos ya da Nekketsu olarak geçer tüm oyunlarının.
Misafir
Yok değil Zer0'cum... O da çok güzel oyundu ama onunla ilk tanışmam 2005'te NES emulatörü sayesinde olmuştu ;D Sevgili(!) NES klonumda bu oyunu oynamadım.

Ya nasıl desem o oyunda genel anlamda mavi-gri renk tonları hakimdi. Adamlar daha küçük gözüküyordu. Oyunda geniş bir alan etkisi vermeyi amaçlamışlar gibiydi. Çok eğlenirdim onu oynarken ya. Hatta hatırladığım kadarıyla ana karakter normal yürürken kazık yutmuş gibi yürürdü. ;D
Dan DirikDan Dirik
Üye
Resimdeki eleman Goal3'te de vardı zaten sanırsam. :D

Ben de sorayım. Çok eskiden, eski derginin şu fotoğraf fotoğraf, (Türk yapımıydı galiba) Yerebatan Sarnıcı'nda falan geçen Adventure oyununu verdiği zamanlarda (onun da adını unuttum bak) CD'lerinin birindeydi oyunun demosu. Üç farklı ırk vardı, bildiğin strateji ama işin içine Mech'de katmışlar. Kol, bacak vs. tüm parçaları üretip kendi robotumuzu yapabiliyorduk. Diğer kısımları pek aklımda değil ama fena değildi oyun. Hatırlayan olursa söyleyiversin. :P
discussioncontroller