Bu oyun hangi oyundu?
darkredangeldarkredangel
Üye
Bir arkadaşım bir oyun arıyor da, ben bilemedim, belki buradan bilen çıkar.

Oyun bi websitesiymiş. Kilit açma oyunuymuş. İlerleyen seviyelerde şifreyi sitenin domain'inde arıyormuşsun. Oyun gittikçe zorlanıyormuş, bitirebilen az kişi varmış. İlk bölüm sadece kapıdan oluşuyormuş.

Hatırladığı bu kadar.

Umarım bakan oluyordur bu başlığa :F
RedBeardRedBeard
Üye
Çağlayandı sanırım bu oyunu öneren zamanında fakat ismini hatıralayamadım ben de.
AlphariusAlpharius
Üye
Samson dedi:

Legend of Dragon Island doğrudur, fakat o oyunu ben de aylarca aramama rağmen bulamadım. Sanki internetten silmişler oyunu. Hatta oyun ilerledikçe tapınak kurup ölmüşlerin kemiklerini topluyordun.

Uçurtmalar ok atıyordu. Hatta kurdela dansı yapan kızlar falan vardı saldırıyorlardı, ateş atanlar vardı.

Feyling'in verdiği değil, oyunun grafikleri o kadar iyi değildi.

CD'sini hatırlıyorum. Üzerine hiç bir şey basılmamış gümüş renkteydi sadece mavi yazılarla Legend of Dragon Island yazıyordu.

ben bu konuyu unutmuşum yaww

neyse samson kardeş de biliyormuş oyunu ama internette bir zerre bilgi olmaması çok ilginç

deep webde arayayım bari
alleycatalleycat
Üye

Bir arkadaşım bir oyun arıyor da, ben bilemedim, belki buradan bilen çıkar.

Oyun bi websitesiymiş. Kilit açma oyunuymuş. İlerleyen seviyelerde şifreyi sitenin domain'inde arıyormuşsun. Oyun gittikçe zorlanıyormuş, bitirebilen az kişi varmış. İlk bölüm sadece kapıdan oluşuyormuş.

Hatırladığı bu kadar.

Umarım bakan oluyordur bu başlığa :F

http://deathball.net/notpron/ bu olması lazım, baya uğraştım ama buldum sonunda :D bulamasaydım kafayı yiyecektim muhtemelen.

Onu ararken aynı dönemde oynadığım crimson room'u buldum, onu da andım bi, nostalji oldu.
darkredangeldarkredangel
Üye
Evet buymuş, çok çok teşekkürler : )
yusufiso
Üye
Arkadaşlar benim oyunum bir uzay gemisi bir gezegene düşüyor ve burda dev örümcekler filan var bu oyun strateji oyunlari gibi üstten gosteriliyodu ve bir grup orduyu yönlendiriyodum.Fakat geçemedigim için birakmistim şimdi onu geçmek için oynamak istiyorum lütfen yardımcı olun.
TaxmanTaxman
Üye
company of heroes
yusufiso
Üye
Bana yazdıysan company değil
TaxmanTaxman
Üye
company of heroes 2
lellel
Üye
fear 2