Bu oyun hangi oyundu?
TiberiusTiberius
Üye
Şimdi soracağım oyunu dinazorlar hatırlar diye düşünüyorum. Oyun Gameboy'daydı. Goal 3'teki karakterlerin aynıları vardı ama oyun bir parkur ve arena dövüşü karışımı bir şeydi. Bir bölümde sokaklarda, çatılarda koşarak, suyun altında yüzerek birinci olmaya çalışıyor, diğer bölümde ise bir arenada herkes birbirine dalıyordu. Amaç ya herkesi dövüp tek kalmak ya da millet birbirini kırarken arenada bulunan koca bir somun ekmeği mideye indirmekti. Böyle peşpeşe bir kaç aşamadan oluşan yarışta genel sıralamada kim önde götürüyorsa o birinci oluyordu. Oyun 99 in 1 tarzı bir kasetteydi, adı H ile başlıyordu diye hatırlıyorum ama oyunun içeriği tamamen Japoncaydı.
QuendarthQuendarth
Mod

Beğenenler: Tiberius

TiberiusTiberius
Üye
Aynen budur dostum çok sağolasın, tabii gameboy'da oynadığımız içiz renksizdi :) Tekrar izleyince müziklerinin ne kadar efsane olduğunu hatırladım. Şimdi buna uygun emülatör bulmakta sıra.

edit: benim oynadığım versiyom tam olarak buydu

RemonkRemonk
Üye
Evet bende bi oyun sorayım amiga zamanından.Motorla başladığımız (yada mekanik bi adam koşuyoda olabilir) atlamalı zıplamalı çarptıkça parçalar kopan en son adam kalınca son hakkı olup ölen filan bi garip oyun vardı.Kuzenle o kadar kafa yorduk bualamadık.Anlatım biraz kötü oldu ama oynamış olan varsa hatırlayacağını düşünüyorum.
gokhanceken
Üye
Arkadaşlar gerçekten uzun süredir arıyorum 2009 da falan çıkmış bir oyun Third Person Açısından oynadığımız bu oyunda bir mutant tarafından hastalık kapıyoruz aslında bir askeriz ama vücudumuz mutant oluyor ve tek gücümüz var o da testere ye dönüşmüş elimizi düşman askerlere fırlatmak her bölümde vücudumuz daha mutantlaşıyor ama dev olmuyoruz hayır prototype falan değil lütfen bulun şimdiden teşekkürler
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Bi arada arka sayfalara baktımda byzantium sırlar ülkesi çok güzel oyundu dayım oynardı onu.
LostLost
Üye

Arkadaşlar gerçekten uzun süredir arıyorum 2009 da falan çıkmış bir oyun Third Person Açısından oynadığımız bu oyunda bir mutant tarafından hastalık kapıyoruz aslında bir askeriz ama vücudumuz mutant oluyor ve tek gücümüz var o da testere ye dönüşmüş elimizi düşman askerlere fırlatmak her bölümde vücudumuz daha mutantlaşıyor ama dev olmuyoruz hayır prototype falan değil lütfen bulun şimdiden teşekkürler

https://en.wikipedia.org/wiki/Dark_Sector
GrieverGriever
Üye
Epey eskiden bir oyun görmüştüm, 90'lar da. Galiba adventure'du. Oyundaki karakterimiz kukuletalı bir adam. Yüzünü açtığında ise gören kişi ölüyordu. Bilen birisi var mı acaba?
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Bir tane atari oyunu vardı
Bir adamla korkunç bir evde para toplayıp onları teraziye koyuyorduk.
wagaxis1wagaxis1
Üye
2005-2006 yıllarında oynadığım ama bitiremediğim, bir oyun vardı adını hatırlamıyorum ama; pilottuk galiba uçağımız düşüyordu, düşman tarafından rehin alınıyorduk daha sonra kaçmaya çalışıyorduk direğe filan tırmandığımı hatırlıyorum, evlerin altına filan gizleniyordum 2.gün 3.gün tarzı bir şeyler vardı her seferinde etraftan bir şeyler toplamaya çalışıyorduk hatırlayan olursa yazsın sevaptır.
discussioncontroller