Bu oyun hangi oyundu?
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
wagaxis1 dedi:

2005-2006 yıllarında oynadığım ama bitiremediğim, bir oyun vardı adını hatırlamıyorum ama; pilottuk galiba uçağımız düşüyordu, düşman tarafından rehin alınıyorduk daha sonra kaçmaya çalışıyorduk direğe filan tırmandığımı hatırlıyorum, evlerin altına filan gizleniyordum 2.gün 3.gün tarzı bir şeyler vardı her seferinde etraftan bir şeyler toplamaya çalışıyorduk hatırlayan olursa yazsın sevaptır.

prisoner of war

Beğenenler: wagaxis1

LostLost
Üye
bizim atari dediğimiz alette tetris-bejeweled karışımı bi oyun vardı, her level atladığımızda farklı bi klasik müzik çalıyodu, hangi oyundu?
MosquéteroMosquétero
Üye
Magic jewelry

Beğenenler: Lost

LostLost
Üye
hatırladığım kadar kaliteli değilmiş müzik, 8bit kalitesi bu kadar zaar. yine de fena diil, oyun da güzel

...ama zor :p
wagaxis1wagaxis1
Üye
Demo sunu oynamıştım.2005-2006 yıllarında Su'lu bir yerde başlıyordu. Elimiz pompalı silah olduğunu hatırlıyorum ve iskeletler saldırıyordu. Aslan filanda vardı galiba. Mancınık ile kendimizi içeri attığımız bir yerdi. Oyunun adını hatırlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...
SamsonSamson
Üye
Evil dead: Regeneration. Eli testereydi, tüfek sırtımızdaydı.
JejunumJejunum
Üye
Samson dedi:

Yanma hocam.
He4r0xHe4r0x
Üye
wagaxis1 dedi:

Demo sunu oynamıştım.2005-2006 yıllarında Su'lu bir yerde başlıyordu. Elimiz pompalı silah olduğunu hatırlıyorum ve iskeletler saldırıyordu. Aslan filanda vardı galiba. Mancınık ile kendimizi içeri attığımız bir yerdi. Oyunun adını hatırlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...

Will Rock'tan bahsediyorsun galiba.
SamsonSamson
Üye
Jejunum dedi:

Samson dedi:

Yanma hocam.

?
JulianneJulianne
Üye
wagaxis1 dedi:

Serious Sam? Painkiller?
discussioncontroller