10.12.11, The Seventh Seal İzledik ! 8.0/10
PersonaPersona
Üye

Biraz imdb puanına biraz da burdaki 1-2 yoruma güvenerek izledim filmi ve fena olmayan bir beklentim vardı.

Bana birçok şeyi sorgulatacak , bana inandığım , inanmadığım şeyler hakkında bol bol düşündürtecek , diyologlarıyla kafamı allak bullak edecek bi film bekliyodum.

Ama fazlasıyla hayal kırıklığına uğradım.

Şu dünyada en nefret ettiğim şey olan derin olmak için kasma olayı tavan yapmıştı resmen. Her şey çok anlamlıymışcasına dışardan çok derin gözüken ama aslında bomboş olan diyologların üstüne karakterlerin o diyologlarda takındıkları "o kadar derin ki bu işler meeeh" ifadesi tuz biber oldu.

Hayır diycem ki film siyah veyazdı ondan mok atıyorum yada işte eskiydi falan yok yahu 12 Angry Man'i salyalar saça saça izlemiştim ve hala aklımdan bi sahnesi çıkmaz o filmin.

Yani şok oldum açıkçası çokta beklentiyle girmiyim diyodum belki beğenmem falan diye ama yok yani bu kadar hayal kırıklığını asla beklemiyodum.

Çık.. Çık git buradan çabuk. Gözüm görmesin seni.
nester
Üye

Beklentilerim azaldı üstteki yorumu okuyunca. Lakin yinede izlemek istiyorum.

LP_Mnts2MdngHT foumun en kötü film zevkiine sahip üyesi olduğunu söylemem gerekiyor mu acaba?
LP_Mnts2MdngHT
Üye
Olum bi Back To The Future'a bide Star Wars'a laf attım ki Back To The Future'a da söylediklerimden vazgeçtim zaten çok ciddi bi bilim kurgu bekliyomuş gibi saçmalamıştım.

Bi Star Wars işte. Onu beğenmeyince mi film zevkim kötü oldu ? :D

Star Wars sevenin film zevki iyi oluyosa tüküreyim öyle zevke afedersinizde. :D
SnakeSnake
Üye
[off topic]

Star Wars sevenin film zevki iyi oluyosa tüküreyim öyle zevke afedersinizde. :D

vah çocuğum vah...

[/off topic]
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ben de akşam izleyeceğim filmi. Bakalım beklentilerimi karşılayacak mı? ^^
discussioncontroller