skyrim assassination nasıl yapılır
joeblackms
Üye
Sorum şu düşmana arkadan yaklaşıp nasıl boğazını kesiyoruz çok denedim ama sadece vuruyor, düşmanın belli bir seviyede mi olması gerekiyor yoksa benim herhangi bir level özelliğini açmam mı gerekiyor. Mage olarak oynuyorum mage levellerim yüksek bunun bir etkisi var mı, yani sneak perklerini mi açmalıyım ya da ayrı bir tuş kombinasyonu mu var.
Artemis_EntreriArtemis_Entreri
Üye
iyice yanaşmayı dene! ;)
nester
Üye
Benim tahminim düşmanına assassination yapmaya seviyen yetmiyordur daha güçsüz düşmanlarda dene.
DeThrasher
Üye
Yanılmıyorsam sneak seviyesini biraz arttırman gerekiyor. Örneğin x6 perkünü aldığında birçok kişiyi sneak ile rahatça öldürebiliyorsun ama başlarda işler pek de böyle gitmiyor. Sneak seviyeni arttırmaya ve daha iyi silahlar almaya bak. Assassinationların artacaktır.
Vercxus
Üye
Dark Brotherhood'a katılmanı öneririm.Verdikleri itemleri giy.Sneak içinde (şehirler hariç) her yerde ctrl de dolaş.Bazı itemlerle ve perklerle normal damagenin 30 katını vuruyorsun.Herşeye arkadan tek atıyorum Troll falan fark etmiyor.Bir ejderha yakalayamadım ona üzülüyorum :D Oyunu sneak bir karakterle oynamak istiyorum diyorsan archery sneak takıl derim birde Smithing de glass armoru aç.Dreadric e kadar git zaten.Bow ve daggerı epic yaptımı bow la kafaya nişan al sniper mubarek :D
joeblackms
Üye
Mage'i bırakıp biraz dediklerinize çalışayım bakalım nasıl olacak. Cevaplar için teşekkürler.
mertustamertusta
Üye
mage ile assasination yapman bana biraz gairp geldi. arkadaşların dediği gibi sneak özelliğini geliştirmeye önem verirsen şu dagger ile x15 hasar verebiliyordun yanılmıyorsam. bir de riften ın güney doğusunda shadow stone var. onu aktif edersen 60 saniyeliğine görünmez olabiliyorsun ki mükkkkemmmelll bir şey ve kesinlikle işine yarar....
éGé00
Üye
Büyücüysen at kafasına alev topunu hiç kasma sneakle filan
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Sneak kasman lazım. Sonrada kazandığın perkleri "backstab" a vermen gerek. Bir de dagger kullan.

Ama öyle arkadan yanaşıp boğaz kesme animasyonu yok yamulmuyorsam. Sadece tek vuruşta herkesi kesebiliyorsun sneak ve backstab fulleyince, dagger ile.
FaironFairon
Üye
Boğaz kesme animasyonu var. Gereken perki alınca(burayı salladım) ve backstab yapınca boğaz kesme animasyonu devreye giriyor.
Notic
Üye
Assaian sınıfını merak eden arkadaşlar

discussioncontroller