skyrim assassination nasıl yapılır
creiGncreiGn
Üye

Boğaz kesme animasyonu var. Gereken perki alınca(burayı salladım) ve backstab yapınca boğaz kesme animasyonu devreye giriyor.

Ayrı bir perk yok boğaz kesme animasyonu için. Yeterince yakına girip one-handed attack yapmak yetiyor. Power attack de olması gerekmiyor bunun, sadece düşmanı tek vuruşta öldürecek kadar hasar veriyor olması lazım saldırının.
dsartanyan
Üye
yaw arkadaşlar benim sneak 100 bütün özelliklerinide açtım düz yolda yürüken bile gözükmüom birisinin arkasına yaklaşıp atack yapınca hep tek hamlede alıyorum ama bazan bişey oluyo özel hareket yapıyo muzik felan çalıyo uzaktan kamerayla gösteriyo genellikle düz vuruyo ben nasıl yapacam neye bastığımı bilmiom maose ye 1-2sn mi bascak basıp bırakıcaz bi tuşa felan mı basıcaz ne yapıcaz da adamın arkasından hareket yapıcak
dsartanyan
Üye
sneak 100 olduğu için 30x vuryorum arkadan harekt felan yapmadanda düz vuruyorum ama ben oyunda adam öldürmek istemiyorum sıkıldım yukardaki adamın zırhı ve kılıçları var bende bende onun gibşi hep hareket felan yapmak istiyorum
4munet4munet
Üye
Animasyonlar kebdini felustirunce artiyor. Mesela ben desrruction mage im, her zaman son enemy yi animasyonla olduruyor. Sneak istiyorsan okcu ol sonra da git riftene orda thieves guilde gir, orda ogretecek birileri var.

Edit: yeni telefon ald o yuzden boyle garip yaziyorum.
dsartanyan
Üye
kardeş :D anlamıon galiba ben 53lwlim okçuluk tek el sinsi atak (sneak) savuşturma bide büycülük hepsi 100 benim anlamadığım nie arkasından hareket yapmıo
4munet4munet
Üye
Ustte adam demis backstab perk ver diye. Verdin mi?

Bir de basili tutmak lazimmis galiba.
dsartanyan
Üye
backstab ne türkçesini de
4munet4munet
Üye
Backstab arkadan bicaklama demek.
dsartanyan
Üye
basılıyı bi deniem ozmn ama olurmu bilmiom
mertustamertusta
Üye
O killcam lerin oluş anını ve yerini sen belirlemiyorsun diye biliyorum. Basılı tutmak işe yarar mı orası muamma. Yine de bir dene. Önemli olan senin saldırı açın ve düşmanın canı. Düşmanın tek hamlelik işi kaldıysa genelde animasyonlu öldürüyorsun. Eğer hedefini arkasından şekilli bir biçimde öldürmek istersen şunu yap; (ki ben denedim ve oluyor) eline bir dagger al. Eğilerek ve farkedilmeden düşmana arkasından yaklaş. "Hidden" vaziyetindeyken adamın arkasına iyice yanaş ama sakın temas etme. Eğer görünmez olabiliyorsan işin daha kolay olur. Evet, adamın dibine gir ve saldır. Kafayı tutup boğazı kesiyor :P
discussioncontroller