8 Eylül Red Hot Chili Peppers İstanbul Konseri
dodgerdodger
Üye
Konusu vardı diye hatırlıyorum ama uçuruldu herhalde. Neyse bunu da uçurmayın öyleyse. Iron Maiden konseri açıklanmadan önce konusu dolanıyordu forumda.

Yeni albümün ardından dünya turuna çıktı grup ve ardarda yeni konserleri açıklanıyor. En son dün Atina konseri eklendi. Bu konsere yakın tarihlerde ise Tel-Aviv ve Sofya konserleri var.

Ayrıca grup bu konserlerle beraber Yunanistan, Bulgaristan ve İsrail'deki ilk konserlerini verecekmiş. Artık bu seferde gelmezlerse daha da gelmezler.

Geçen haftalarda haberi çıkan tarih 13 Eylül'dü ama konser takvimine bakınca 1 hafta öncesi daha uygun gözüküyor.

Ne zaman olursa olsun ama iki elim kanda olsa da gideceğimdir.
MuhallebiMuhallebi
Üye
Oh oh tarih o civarlar olursa gerçekten sınav mınav derdi kalmamış olucak çok iyi olur.
BlackDaggerBlackDagger
Üye
4 Eylül'deki Atina konserinden 10 Eylül konseri için Tel Aviv'e geçmeleri ihtimalleri düşürüyor sanki.
Gerçi pek dinleyeni değilim yıllar öncesi gibi, aslında bayadır hiç dinlemiyorum ama gidilir.

http://redhotchilipeppers.com/tour
dodgerdodger
Üye
Flea zamanında tweet atmıştı. Bugüne kadar neden Türkiye'ye gelmedik bende bilmiyorum. Türkiye'yi severim. gibisinden birşey atmıştı. Reyiz ayarla bi konser işte.
World Without LogosWorld Without Logos
Üye
Lise 4'ün son dinlenme günü olur gidersem. iyi de olur
dodgerdodger
Üye
Aceleye gerek yok. Iron Maiden konseri bile yanılmıyorsam Nisan ayı gibi açıklanmıştı. Geç olması, hiç olmamasından iyidir. Bu arada diğer turne görüntülerine de göz attım biraz. İlk konser olan Rock in Rio'da biraz tutuk olan Josh artık ısınmış gibi. Üstünü başını çıkarmaya başladığında tam bir chili peppers olacak o da.
dodgerdodger
Üye
dodgerdodger
Üye
http://www.pozitif.info/tr/festival/2012/-red-hot-chili-peppers-istanbul-konseri/219/

Organizatörlerden açıklama geldi. Bu sefer oldu herhalde.

ALLAAAAAHHHHHH!!!
SnorlaxSnorlax
Üye
Bunu koymak için gelecektim. YEEEEEAAAAAAAHHHHHHHHHH!!!!!!!
dodgerdodger
Üye
dodgerdodger
Üye
Yerleşim planı;

image
discussioncontroller