8 Eylül Red Hot Chili Peppers İstanbul Konseri
fAntasy
Üye
Bilet satan varsa ilgilenebilirim. ^^
SamsonSamson
Üye
Takip.

Bu arada böyle bir grubun konseri var ama başlık bomboş neredeyse. Olmadı...
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bu sene rock n coke olmayacak sanırım?
dodgerdodger
Üye
Haberi yok henüz. Bu yaz işte şimdiliki 2 olay varç İlki Tuborg Gold Fest, 2.si RHCP.
dodgerdodger
Üye
Madrid konseri İstanbul konserinin süper geçeceğinin sinyallerini verdi. Bizim seryirci ömrü hayatında RHCP görmedi, yıkarız orayı. Josh adam olmuş. tişört davası kaldı sadece ama inanıyorum istanbul'da soyacağız o adamı :F

setlist tahmini yapalım :P

Şimdi bunların olmazsa olmazları;

Californication
Under The Bridge
Can't Stop
By The Way
Give It Away

Yeni albümden kesinlikle gelecek 3 şarkı;

Adventures of Rain Dance Maggie
Look Around
Monarchy of Roses

Gerisi değişebilir. Adamlar bugün Otherside ile Scar Tissue çalmamış. yazık oldu seyirciye.
SnorlaxSnorlax
Üye
Konserin facebook sayfasında, İstanbul'daki setlist bu demişler ve resmini koymuşlar.

image

Sağ üst köşesinde yanlış görmüyorsam "May 26 2012" yazıyor, bu başka bir konsere mi ait, yoksa daha önceden belirlendiğini mi gösteriyor? Ben de yanlış görmüş olabilirim tabi.
FirewingFirewing
Üye
Fortune Faded gelir diyorum. Yok, gelsin diyorum aslında.
dodgerdodger
Üye
FirewingFirewing
Üye
Ayıp ama, cık cık... Tam konserlik şarkı bence ya.
BiqBossBiqBoss
Üye

Madrid konseri İstanbul konserinin süper geçeceğinin sinyallerini verdi. Bizim seryirci ömrü hayatında RHCP görmedi, yıkarız orayı. Josh adam olmuş. tişört davası kaldı sadece ama inanıyorum istanbul'da soyacağız o adamı :F

setlist tahmini yapalım :P

Şimdi bunların olmazsa olmazları;

Californication
Under The Bridge
Can't Stop
By The Way
Give It Away

Yeni albümden kesinlikle gelecek 3 şarkı;

Adventures of Rain Dance Maggie
Look Around
Monarchy of Roses

Gerisi değişebilir. Adamlar bugün Otherside ile Scar Tissue çalmamış. yazık oldu seyirciye.

Nasıl yani? Bu iki şarkıyı listeye koymamakla neyin kafasını yaşıyorlar? Belki overrated olabilir çoğuna göre ama konserde olması gereken şarkılar.
discussioncontroller