Sizin Seçtiğiniz İlk 10 Dakika!
aztek
Üye
kurtkapankurtkapan
Üye

Bu iş başkasının seçtiği oyunla yapılınca tadı kaçar bence. Sinan Abi hangi oyunun ilk 10 dakikasını yapmak istiyorsa onu yapsın. Yani ne bileyim, istemediği bir oyunun yapılması istenir falan, şimdikiler kadar zevkli olmayabilir videolar öyle olunca.

Gerçi konuyu açan da Sinan Abi ama olsun :D

Bizim yazdıklarımızdan, istediğini seçecek zaten.
comansnala
Üye
L.A. Noire çok hassas bir konu oldu, Sinan abi bir el atarsa olaya herkes sakinleşir zannımca : ). Ayrıca "İlk 10 Dakika"'ya da çok yakışır bu tartışmalı oyun. Ama son 10 dakika olmasın gözünüzü seveyim kimse oyunun sonun beğenmemiş (ben hariç) : )
Flyturn7
Üye
senden skyrim için son 10 dakika bekliyorum sinan abi :D
geminilasergeminilaser
Oyungezer

L.A. Noire çok hassas bir konu oldu, Sinan abi bir el atarsa olaya herkes sakinleşir zannımca : ). Ayrıca "İlk 10 Dakika"'ya da çok yakışır bu tartışmalı oyun. Ama son 10 dakika olmasın gözünüzü seveyim kimse oyunun sonun beğenmemiş (ben hariç) : )

Haklısın. PS3 incelemesi ve PC incelemesi arasında dağ gibi fark vardı. Önyargımdan oyuna kötü gözle baktım.
tool
Üye
Son zamanlarda iyi strateji çıkmıyor, şöyle bi Commandos beyond the call of duty incelemesi güzel olurdu, tabi Sinan Akkol adaya ayak basabilir mi bilemem. :)
kral julienkral julien
Üye
Hala oynanmayı bekleyen bir Dark Souls var Sinan Abi
tool
Üye
PS3 kayıt sisteminde sorun vardı en son, o yüzden pc oyunu yapılıyor bu aralar.
QktayQktay
Üye
Yılbaşı-yeni sayı falan derken sarktı sanırım. Dergide piyasaya çıktıgına göre bugün, yarın yapılır bir video heralde
aztek
Üye
Videolar sıktı demiş videoda Sinan abi. Bencede sıktı ve önceki sayfalarda yaptığım bu yoruma hala katılıyorum.

Ben bu videolarda ''amaç eğlence'' modundan kurtulup, ''inceleme ve hissettiklerim'' kısmına geçmeni temenni ediyorum Sinan abi. Misal ilk başlarda öyleydi, Dead Space single yada multi yada Super Meat Boy videoların hem inceleme hemde eğlence bakımından doyumsuz videolar ama son videolarında sıkılıyorum desem yeridir. Zaten seni şu an takip eden yada ''şunu hiç görmedim yapsana sinan abi'' diyen arkadaşların da amacı inceleme tarzı oynayamadıkları oyunlardan birkaç kare görmektir.

Açıkçası güldürmeyi çokta başarabilen biri değilsin ve seni komik yapan şey büründüğün ciddiyetin içinden çıkan absürdlükler. Ben hala umutluyum incelerken güldürdüğün o doyumsuz videoların geleceğine.

discussioncontroller