Sizin Seçtiğiniz İlk 10 Dakika!
bfrheostatbfrheostat
Üye
Sıkmadı sıkmadı. Bana sözü var, ilk Unreal'ın ilk 10 dakikasını yapacak. ^__^
fikricancı
Üye
yav ilk 10 dakika ile ilgili olan her yere yazdım şu the legend of zelda skyward sword'un incelemesini yapın.
JulianneJulianne
Üye

Gundemonium Recollection veya Recettear: An Item Shop's Tale isterim ben.

FeylingFeyling
Üye
The Run'ı kim istedi lan!? diye sormaya geldim ben :P

Hakikaten o kadar dikkat çekmeyen oyun varken, mainstream'in tillahı NFS yaptırdınız adama.
geminilasergeminilaser
Oyungezer
Heavy Rain nasıl fikir? Çoğu oyuncu bu oyundan mahrum kaldı. Yeni olmasa da yapılabilir.
clasrat
Üye
ya bugün internete dolaşırken skyrim'le ilgili bir konu gördüm "kıyamet günü teorisi" diye acaba bununla ilgili bir videoda yapabilirmisiniz http://www.bethesdaturk.com/forum/index.php?topic=617.0 konu bu sitede mevcut şimdiden teşekürler
kral julienkral julien
Üye
Dark Souls ,öhü öhü.
neşter;zaten yılın en iyi oyunlarından biri ,ayrıca boss dövüşleri ve meşhur zorluk seviyesiyle bizim için ayrı bir yere sahip.Henüz oynamaya sıra gelmedi tabi.
nester
Üye
Dark souls olabilir evet oyunu oynayamadım zaten bari ilk on dakidasını izleyeyim
aztek
Üye
Boşuna mesaj atıyorsunuz bu konuya.

Merhaba sevgili arkadaşlar, adım Sinan Akkol. Oyungezer'de çalışıyorum. Düşündüm ki, madem sitemizi sıkı sıkı takip ediyorsunuz, yapacağım bir İlk 10 Dakika videosuna da siz karar verin. Sizin seçtiğiniz bir oyunu oynayayım.

Şimdi olay şöyle olacak: Siz İlk 10 Dakika videosu çekmemi istediğiniz bir PC oyununu söyleyin (şu aralar konsol video kayıt sistemimizde bir sıkıntı var da). Hafta sonuna kadar seçkileriniz biriksin, ben içlerinden birini seçeyim ve videosunu çeketim. Tabii bu illa en çok istenen oyun olmak zorunda değil, tamamen sürpriz :)

Ve önümüzdeki hafta Salı günü sizin seçtiğiniz İlk 10 Dakika yayına girsin. Afiyet olsun :)

Geçerliliği yok artık yazdıklarınızın. Neden hala mesaj atıyoruz? Çünkü söz verilen zaman aralığında buradaki mesajlara göre bir eleme yapılmadı, istekler yerine getirilmedi. (Dağılın şimdi)
hadicanımoradan
Üye
Bence Metin 2'nin ilk 10 dakikası yapılsın.
discussioncontroller