The King of Fighters XII
kenshin
Üye
2D Kof serisi 2 yıl aradan sonra tümüyle yenilenmiş olarak geri dönüyor.İlk önce arcade daha sonra ps3,xbox360,wii ve belkide ps2 içinde çıkacak olan yeni oyunun ilk görüntüleri yayınlandı.

[img width=600 height=331]http://media.1up.com/media?id=3497191&type=lg[/img]

bu da trailer; http://www.gametrailers.com/player/30829.html

yazık olacak SF4'e :P
Pixelponny
Üye
Onaga bir video'sunu göstermişti. Tıpkı SF 4 gibi oynanışı 2D. Harika bir gelişme. Yıllar sonra, tekrar eskisi kadar teknik ve güzel bir KoF olacak. Bu arada grafikler cell-shade'miş. YouTube'tan anlaşılmıyordu =)
Laçin
Üye
Çok heyecanlandım :aşk2: pc'ye de gelse SF gibi keşke :(
xocotl
Üye
KoF serisinin 2000'den sonraki hiçbir oyununu beğenmeyen, hatta Maximum Impact 2 ve KoF XI'i seriye hakaret olarak gören biri olarak, çok mu geri kafalılık ediyorum acaba? Ya da ne bileyim, oyunun oynanış tarzının Street Fighter serisine yaklaşmasını hoş karşılayan biri olarak falan.
KoF oynamaya '98 ile ve NeoRageX ile (anladınız onu siz) başlayan bir oyuncu, nasıl alışsın PS2 kolu ile dövüş oynamaya. İşte budur beni XI'den soğutan ve XII'ye sıcak bakamaz yapan. Yine de umuyorum bir 98, bir 97 ruhunu yakalayan bir KoF olur da SNK'nın kemikleri sızlamaz.
kenshin
Üye
Sf 4'ün pc ye geleceği kesin değil.

Benim oynanışla ilgili bir sorunum yok ama ps2 padi gerçekten kof için kötü.2001 den sonra mekan ve muzikler çok kötüleşti.XI'de beni en çok uyuz eden olay çoğu karakterin çıkarılması.Maximum Impact 2'yi pek beğenmedim,yeni karakterleri sevmedim mekan ve muzikler çok kötüydü.İlk Maximum Impact daha iyiydi bence.
Misafir
6 yıl sonra kendimi adayacağım başka bir KOF geliyor sanki :)
Onaga
Üye
kenshin dedi:

XI'de beni en çok uyuz eden olay çoğu karakterin çıkarılması.

Leona'yı çıkarmalarını hâlâ anlayamıyorum. Hem hikâye hem de hareketler açısından en oturmuş karakterlerden birisidir. Oyunla ilgilenmememin başlıca sebeplerindendir. Sanırım hatalarını anlamışlar. XII için ilk açıklanan karakterler arasına koymuşlar hemen.
kenshin
Üye
Bu arada son kof oyunlarında karakterleri tasarlayan Falcoon'un ismi XII'de geçmiyor.Karakterleri Kof 2002'de çalışan Nona isminde (lakabıda olabilir.) bir adam çiziyor.

Kotaku'nun geçtiğimiz günlerde yayınladığı haberine göre oyun tamamiyle elde tasarlanıyormuş; http://kotaku.com/362913/holy-crap-king-of-fighters-xii-is-100-percent-hand-drawn

bunlarda en yeni ssler;
[img width=600 height=765]http://img258.imageshack.us/img258/8740/460002ur2.jpg[/img][img width=600 height=765]http://img184.imageshack.us/img184/6919/460001ck0.jpg[/img]
aigin
Üye
Kof oynawmak sf oynamak kadar kolay olmuyo :)
aaslan
Üye
hiç anlamadım şu oyunun dövüş sistemini,hala da anlamam.ps2 ye çıkarsa belki alabilirim ama.
darkprensdarkprens
Üye
Ralf'in icine etmilser o tatli haline noldu adamin.. olsun metal slugdaki hali yeter benim icin...
discussioncontroller