The King of Fighters XII
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
YAvaştan yeni monitör için para biriktireyim o zaman... Çünkü yine kırılacak zavallı...
Misafir
Burdan Namco ve Midway'a sesleniyorum: lütfen MK 9'uda, Tekken 6'yıda PC'ye çıkarın. Yeni nesil konsol alamıyoruz, duyun bizi!
Sesee
Üye
http://kotaku.com/5059897/
Gözyaşlarım sel oldu gitti. PC'ye de çıksın.
Sai
Üye
The King Of Fighters XII Avrupa için ne zaman çıkacak bilen var mı? play-asia.com'da var ama usa ve JP versiyonlar onlar. Sendit'te ön-sipariş bile açılmamış >_>
Misafir
Oyun 5.0 almış gamespot'tan.
Sesee
Üye
Evet güzel değil deniyor genel olarak. Karakterlerin grafiklerine önem verildiği için çeşitlilik ortadan kalkmış. Normal kof serilerindeki o fazla karakter sayısı yokmuş filan.
knighTeen87knighTeen87
Oyungezer
12'nin PC'ye çıkmayacağı SNKP tarafından doğrulandı.Firma 2010'da 13 ve sürpriz yenii bir oyunun sözünü verdi.Umarım gene heveslendirip heveslendirip katletmezler
kenshin
Üye
Sesee dedi:

Evet güzel değil deniyor genel olarak. Karakterlerin grafiklerine önem verildiği için çeşitlilik ortadan kalkmış. Normal kof serilerindeki o fazla karakter sayısı yokmuş filan.

9-10 verdikleri street fighter da çok yeni adam var zaten ya.
knighTeen87knighTeen87
Oyungezer
oyunu bir aydır oynuyorum ps3'te.Tam bir hayalkırıklığı,yapılmış en kötü KoF'lardan biri şüphesiz.Ben hiç bulaşmayın derim
Misafir
hadi ya :( grafikleri çok güzel ama =F
discussioncontroller