Kingdom Hearts Serisi
FeylingFeyling
Üye
İlk sorumun cevabını aldım bu arada. Şimdi çok daha mutluyum.
JejunumJejunum
Üye

Bir kaç sorum olacak, kafama takılanlardan.

Spoiler:
Oyunun en başında Ven'e seslenip, kalbinin eksik kısmını tamamlayan, Sora mı? Eğer öyleyse Roxas mevzusu bayağı aydınlanacak zihnimde.
Bir de secret ending'de herkesin Sora diye melediği kısımda Roxas'ı ve adını unuttuğum esmer kızı da görüyoruz (Hani Kairi'nin nobody'si) Bunların hepsi uçup gitmemiş miydi? Ben yanlış hatırlamıyorum 358'i değil mi? Önce Kairi'nin nobody'si sonra Roxas, hepsi silinmişti. Bir hatıralatın.

İkinci sorunun cevabı için seni bir önceki sayfada paylaştığım KH3D fragmanını izlemeye davet ediyorum. KH3D, Dream World'de geçiyor.
FeylingFeyling
Üye
http://www.markafoni.com/product/1871223/

Markafoni'deki kampanya da KH: Birth by Sleep 25 TL. Bitirmemiş olsaydım hayatta kaçırmazdım.
JejunumJejunum
Üye
http://www.siliconera.com/2017/05/26/expect-final-fantasy-vii-remake-kingdom-hearts-iii-release-sometime-three-years/

Şunu şuraya bırakayım. Kingdom Hearts III'ü 2020 ya da onun gibi bişeyde oynayabilecekmişiz.
DharkanDharkan
Üye
Saçma
NeOzguRNeOzguR
Üye
FF7'nin yeniden yapımı ile KH3'ü aynı anda geliştirmeye çalışırlarsa olacak olan bu maalesef.

Öte yandan KH3 geri kalan oyunlarda gelişen dolambaçlı ama mükemmel olan hikâyenin biteceği oyun olabilir. Gerçi olmayabilir de. Ama biteceğini kabul edersek açık uçları güzel bir şekilde bağlamak isteyeceklerdir ve eninde sonunda oyunu yapanlar da Japon agalar. Dolayısıyla en ince ayrıntıyı bile göz ardı etmeyeceklerinden KH3 için gereken sürenin uzaması garip değil.

Bi de işin Disney tarafı da var tabii. Onların çıkartacağı film listesi de doğrudan KH evrenini etkiliyor çünkü Sora o dünyaları ziyaret edebilir. Yani atıyorum Disney 2019'da bir film çıkartsa ve KH yapımcıları bunu kullanmak istese mecburen bekleyecekler vs. vs.

İşin altından adam gibi kalksınlar da gerisini önemsemiyorum. Hele hele günümüzde içine edilen serileri gördükçe "bırakın uğraşsınlar" diyorum.

Beğenenler: Asuna

NeOzguRNeOzguR
Üye

2020'yi görmeyecek miyiz acaba :P

Spoiler:
Yavaş da olsa geliyor canına yanduğum.
JejunumJejunum
Üye
Hala Olympus Collesium'dan başka dünya gösterdikleri yok. 15 Temmuz'daki fragmanda yeni bir dünya göstereceklermiş güya. Yeni dünyadan kasıtları KHIII için gösterecekleri yeni dünya mı yoksa diğer oyunlarda olmayan yepyeni bir dünya mı o belli değil. Cidden 2020'nin sınırlarını zorlayacak gibi oyun.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Çok güzel gözüküyor yavv
DharkanDharkan
Üye
Uzat uzat nereye kadar be Square. Millet yaşlandı öldü hala on senede bi oyun çıkıyor.
discussioncontroller