Commandos serisi
tool
Üye
arkadaşlar son commandos oyununu biçok kiş beğenmedi sanırım. ama seriye genel olarak baktığımızda çok güzeldi. strateji türüne yeni bi boyut getirdi adeta. commandos ve benzerleri diye. desperados gibi. commandosun tüm serilerini oynamış biri olarak hayatımdaki en güzel oyun deneyimini yaşadığımı söyleyebilirim. hala oynamamış strateji sever arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. özlellikle commandos 2 man of courage i.  :D
Dark Templar
Üye
bizi bizden almıştı zamanında.Commandos 1'i hileyle oynamıştım ama 2 ve 3 hilesiz ve çok güzel zaman geçirerek oynamıştım.adamın dikkatini çek tiny'i getir,kes,götür,sakla süper zevkliydi.özellikle adamların hitapları çok güzeldi
AyDrOiD
Üye
Commandos 2 favorimdir allahım o kadar güzel bir oyun olamazdı :D

Hele lakaplar falan hala aklımda :D Tinye bayılıordum (tabi artık green beret oldu)

bir de oyunun trailerları eskiden game planet miydi hotleveldamıydı emin değilim sürekli gösteriliordu tabi bende commandos 1 i bitirmiştim öyle heryerden atlayıp tırpanıp kesin biçen adamları üstüne birde bombalar ile araçlara binmeyi görünce şoka girdim oyunu direk aldım :D
AlphariusAlpharius
Üye
Commandos 2, savaşın bir çok yeri ve zamanında geçtiği için ve çok fazla sayıda eşya ve yetenek içerdiği için oynaması çok zevkli bir oyundu.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Evet,hele bir binadaki butun odalara girmek ve butun eşyaları karıştırmak falan,çok zevkliyid,en sevidiğim bölum uçuncu bölum,karın ortasında falandı,onu 7 kere bitirdim :D
Lucas Kane
Üye
İlk bölümün başındaki kısmı geçmek için internetten nasıl geçileceğine dair az yalvarmadığım oyun. Botla karaya çıkıp o karargahtakileri tek tek avladığımız yer yani. Ciddi ciddi inatlaşarak oyunla belki 40 defa denediğimi hatırlarım ama yok. Olmuyordu bir türlü! Bug var desen yok süper zordu.
Dogukan_207
Üye
ilk commandos oyunu çok güzeldi.
Garoshan
Üye
ne diyeyim canım çekti bakalım tozlu raflardan hangisnde benim commandos 2im, hah işte burada Hadi bakalım kurup oynayalım yeniden.Nasıl olsa en son oynamamdan 4yıl falan geçti.Hadi bakalım green breet al şu adamıda logara at bakayım... Ne güzel günlerdi ogünler adam akıllı çıkan güzel oyunların günleriydi...neyse ben oyuna gömüleyimm hoşçakalın
Lucas Kane
Üye
Şu tozlu raf esirisi de sinir yani:) Üstüne alınma Garoshan genel anlamda dedim.Sana laf soktuğum yok. Biraz temizleyin raflarınızı aa!!! Oyunlar bu kadar değersiz mi tozlu raflarda duruyorlar? Tarihi eserlere bile değer veriliyor tertemiz cam fanuslarda saklanıyorlar. Mumyalara bile aynı değer veril... 

ÜFFF!! Amma uzattım :)
BiqBossBiqBoss
Üye
Commandos güzel oyun.Bütün serierlerini oynadım.Commandos Strike Force da çok iyi olmasada idare eder.Commandos ruhunu yaşatamamış bence.
HazeHaze
Üye
En sevdiğim 2 idi, ilk onu oynamışımdır zaten. 3 bana pek bir detaysız gelmişti, bölümlerde de kopukluk vardı.
discussioncontroller