Commandos serisi
Blight
Üye
Exe işe yaramadı mı?
mta88
Üye
oğ ye yaptım! :D
C:\program files\steam\steamapp\common\commandos\behind enemy lines

buradaki output dosyasında commando.cfg var oranın sonuna şu satırları ekleyin,

.SIZE [ .INITSIZE 3 ]
.PROFILE [ .USER 0 ]
.DEVELOP 1

düzeliyor o zaman. aynısı  beyond the call of duty için de geçerli. sorun kullanıcı profili olmaması.

düzenleme; beyond the call of duty'de o dosyanın içine bunları yapıştırın zira o dosyya boş geliyor,

SAVA
.SONIDO [ .ACTIVO 1 .VOLUMEN 0.496063 ]
.MORALINA 0
.NETGAMEPLAYER DEFAULT
.SERVERADDRESS 0.0.0.0
.SIZE [ .INITSIZE 3 ]
.PROFILE [ .USER 0 ]
.DEVELOP 1

eleutheiros
Üye
Ah Commandos! :) Konuyu gördüm okudum ve cok sevdiginiz dostlar olur uzun zaman görüsemezsiniz sonra bir an hatirlar icinize hos duygular olur ya öyle bir duyguya kapildim su an. Ne kadar basarili bir seri oldugunu ise bu duygulara kapilan yanliz ben olmadigimi okuyunca daha iyi anliyorum.

Birde su müzik her oyunu acisimda bunu sonuna kadar dinler baslardim. Ama youtube disindada bulamiyorum ki müzik calarima atayim:

KnightOfPainKnightOfPain
Üye

Ah Commandos! :) Konuyu gördüm okudum ve cok sevdiginiz dostlar olur uzun zaman görüsemezsiniz sonra bir an hatirlar icinize hos duygular olur ya öyle bir duyguya kapildim su an. Ne kadar basarili bir seri oldugunu ise bu duygulara kapilan yanliz ben olmadigimi okuyunca daha iyi anliyorum.

Birde su müzik her oyunu acisimda bunu sonuna kadar dinler baslardim. Ama youtube disindada bulamiyorum ki müzik calarima atayim:

Diğer oyunları bilmem,ama Commandos 2 nin müzkleri ( ki en güzel commandos oyunu ve en güzel müziklere sahiptir ) CD olarak çıkmıştı ,ve istersen netten satın alabilirsin .

Ah ulan bi devam etmedi bu seri ,ya varsa commandos 2nin müzikleri bile efsane ya,he dinlediğimde sesi sonuna kadar açıyorum ve o süper oyunu hatırliyorum ,ah be Pyro Studios ne oldu sana,adamlar gitti 2 yıla yakın bir animasyon filmi olan Planet 51 nın oyununu yaptılar ,neyse oyunda bitti filmde çıkcak,bakalım gelecekteki projeleri nelerdir .
eleutheiros
Üye

Diğer oyunları bilmem,ama Commandos 2 nin müzkleri ( ki en güzel commandos oyunu ve en güzel müziklere sahiptir ) CD olarak çıkmıştı ,ve istersen netten satın alabilirsin .

Ah ulan bi devam etmedi bu seri ,ya varsa commandos 2nin müzikleri bile efsane ya,he dinlediğimde sesi sonuna kadar açıyorum ve o süper oyunu hatırliyorum ,ah be Pyro Studios ne oldu sana,adamlar gitti 2 yıla yakın bir animasyon filmi olan Area 51 nın oyununu yaptılar ,neyse oyunda bitti filmde çıkcak,bakalım gelecekteki projeleri nelerdir .

Tabii Commandos 2'de , müzikleride cok saglamdir fakat linkini verdigim Commandos 1'in giris müzigini hepsinin üzerine koyarim. Hani ilklerin yeri hep ayridir derler ya ondan olsa gerek. :)
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
O zaman şöyle yap (eğer müzikler sende yoksa )

commandos beyond the call of duty\DATOS\musica

dosyasına git,orda oyunun müzikleri var ,o koyduğun menu müziği dahil :)
eleutheiros
Üye
Neee!!!
Aman Allahim nerede bu oyunun Cd'si?
Oralari kurcalamamis miyim hatirlamiyorum ama cok tesekkür ederim :)
tool
Üye
Commandos 3 ve strike force orjinal olarak olduğu halde(diğer oyunların maalesef korsanı vardı), steam den aldım paketi. belki bi gün co-op oynarız birileriyle. =)
RelentlessRelentless
Üye
3'ü oynamadım ben hala Commandos 2 ile oyalanıyorum :/
CrimsonKing
Üye
Commandos V için çalışmalar yakında başlıyacakmış diye duydum, var mı bilgisi olan?
discussioncontroller