Commandos serisi
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Yukardaki mesajımda dediğim gibi,pyro studios son 2-3 yılda sadece Planet 51 oyunu üzerinde çalışmış ( bence yalan,bir film oyunu yapmak 3 yıl almaz).Neyse oyun çıktı ve bitti. Şu an bence ya yeni proje hazırliyorlar,yada büyük bir ihtimalle bomba yaratıp bize Commandos 5 Trailer gösterirler .
RedBeardRedBeard
Üye
önce şunu vereyim:

http://www.pyromobilegames.com/

Commandos 5 için haber var mı diye çeşitli yerleri gezerken Pyro'nun sitesine de bakayım dedim de bu ne rezilliktir yahu adamlar tamamen mobie'a dönmüşler. fuh. : (

Commandos ile ilk tanışmam geldi aklıma. benim pc aldığım yaşlarda, akranlarımın ve benim oynadığımız oyunlar belliydi. Suppaplex, Volfied, Pop, Wolfenstein, Duke Nukem, Nfs... liste böyle dinozor oyunlarla uzar gider. bu kadar oyun arasından, hasbel kader Commandos ile karşılaştım 97 miydi, 98 miydi neydi yıl işte. bu tarz aksiyon strateji oyunu ile ilk buluşmamdı benim ve daha oyuna başlamadan aşık olmuştum. düşünsene, adamımızı kara gömüp, düşman gelirken sürpriz atak yapabiliyorduk. bu benim için öyle bir ayrıntıydı ki, oyuna devam ettikçe bunun gibi ortaya çıkan detaylar sayesinde aşık olmuştum oyuna. Ek paketiyle birlikte sömürdükten sonra dergide 2. oyunu görmüştüm. şok oldum, beklemiyordum, zira 1. oyunu hala ilk günki heyecanla oynuyordum ve aklımda yenisi çıksa da oynasam gibi bir fikir yoktu. gel gelelim hemen gittik aldık commandos 2'yi de. tabi aşık etti kendisine. daha fazla detay, sanat eseri gibi grafik ve sunum...

hakkında daha fazla yazasım yok çünkü gerçekten düşündükçe boğazım düğümleniyor yahu. fps oyununu oynamadım bile. 3. oyun fena değildi gerçi. fakat özlere döneceğiz diye çağ olarak geriletmişlerdi. c2'deki stratejik derinlikten eser yoktu.

neyse, hala gözü yaşlı bi şekilde c5 bekliyorum ama siteyi görünce hayal kırıklığına uğradım. :' (

creiGncreiGn
Üye
3 güzeldi yahu, hatta zorluk açısından bakınca 2'den daha tatmin edici gelmişti bana. Bölümler daha ufaktı, oyun kısaydı falan ama, bir bölümü en zorda bitirdi mi ciddi ciddi keyifleniyordu insan.

Yine de 2'nin tadı ayrı tabii. Das Boot, Bridge of Kwaii, Colditz... Of of, tekrar mı oynasam napsam : D.

Beğenenler: RedBeard

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
image
RedBeardRedBeard
Üye
creiGn dedi:

3 güzeldi yahu, hatta zorluk açısından bakınca 2'den daha tatmin edici gelmişti bana. Bölümler daha ufaktı, oyun kısaydı falan ama, bir bölümü en zorda bitirdi mi ciddi ciddi keyifleniyordu insan.

Yine de 2'nin tadı ayrı tabii. Das Boot, Bridge of Kwaii, Colditz... Of of, tekrar mı oynasam napsam : D.

Ben başlayacağım, modlayınca iyice tadından yenmez oluyor cod 2.

3'ün haritalarını ve senaryosunu da aktarabiliyorsun. 2. oyunun mekanikleri ciddi biçimde daha iyi bence.

*daha sık yaz olm bu ne ya, mumla aratıyorsun yazılarını. kabul etmiyoruz.

Edward'ım Paladin'im, efsane takım. training bölümünü bile unutmayacam. (=
AlphariusAlpharius
Üye
2 > diğerleri
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye

bu süit mükemmel yav

Beğenenler: RedBeard

tool
Üye

creiGn dedi:

Ben başlayacağım, modlayınca iyice tadından yenmez oluyor cod 2.

3'ün haritalarını ve senaryosunu da aktarabiliyorsun. 2. oyunun mekanikleri ciddi biçimde daha iyi bence.

*daha sık yaz olm bu ne ya, mumla aratıyorsun yazılarını. kabul etmiyoruz.

Edward'ım Paladin'im, efsane takım. training bölümünü bile unutmayacam. (=

Bi de tarif etseniz şu 3. haritalarını ve senaryosunu 2 oyuna aktarmayı? :) Ben bi Commandos 2: Destination Paris modunu biliyorum, denemediyseniz mutlaka bi göz atın derim. Commandos 2'nin zorluğu iki üç kat artıyor.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Ah be commandos 2 ah :( nerde o 3 kişi toplanıp sabah kadar oynamak , nanet olsun dunyaya , yahu bırakın Pyro yu artık tüm oyun firmaları sadece parayı duşunduğu için , ne commandos nede benzeri bir oyun görmiyecez , tüm firmalar hemen satılan ,2 günde biten ve görsel şölen sunan oyunlara yöneliyor :(
Sifon
Üye
2 gönüllerin sultanı ama 3 de cidden iyiydi. Ne zaman şu başlığı görsem elimde redhouse sözlükle görevi cözmeye calıstıgım zamanlar geliyor aklıma bi hüzünleniyorum.
discussioncontroller