Commandos serisi
Garoshan
Üye
Merak etme raflar tozlu olabilir ama oyunlarım pırıl pırıl dır.Ayrıca benim oyunlarıma verdiğim değeri görsen acaba nederdin.Neyse fazla uzatmadan bir bölümü daha geçmem lazım.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
2 en güzeldi,ama atmosfer olarak 1 en iyisi,3 ise manyak zor,gereksiz yere,keşke şu oyunun yenisi çıksa artık :( ama strike force gibi olmasın,her hatırladıgımda o uykusuz commandos 2 gecelerini kendimi kötu hissediyorum,hayatımın oyunları arasına ilk 3 e girebilcek kadar dehşet bir oyundur.
Shadow
Üye
Commandos: Beyond the Call of Duty bilgisayar oyunları arasında en çok sevdiğim oyundur bir oyunun atmosferi bukadar güzelmi olur oynarken insan kendini bu kadarmı kaptırır hele o DYING LIGHT görevi yokmu o nasıl bir görevdir karaya çıkmak için 3 saat mücadele etmişliğim vardır. Bence Commandos oyunları arasında en güzeli en stratejiği Beyond the Call of Duty 'dir.

Beğenenler: tool

Laçin
Üye
Bencede 2 en güzeli idi 4. oyuna ise değinmek istemiyorum...
Shadow
Üye
O güzelim izometrik açılı strateji dolu oyunu yapımcıları nasıl böyle batırdı bu oyunu anlayabilmiş değilim bence üçüncü oyun grafik açısından tavan yapmıştır ama strateji olarak pekte stratejik bir oyun değildir o ikinci oyunun atmosferi stratejisini ben üçüncü oyunda göremedim sniper 'ın eline uzun namlulu bir silah verdimi tek başına bütün haritayı çok kolay temizliyorsun o ikinci oyunu stratejik yapan en önemli öğeler yoktu gitmişti
1- Alarm sistemi (insan sırf alarm vermeden bitirmek istiyordu oyunu)
2- Deveriye sistemi çok güzeldi ölse bile yerine hemen yenisi gönderiliyordu.
3- Düşman askerleri çok stratejik yerleştirilmişti bir yerden geçmeden önce kafanızda 50 kere nasıl geçicenizi canlandırıyordunuz ekstra yollar arıyordunuz.
4- Bazı bölümlerde alarm verme lüksünüz bile yoktu direk oyun bitiyordu.
5- Yine alarm sistemi diyicem aklıma geldi çünkü alarm verdiğinizde bütün bölgelerde ekstradan deveriyeler çıkıyordu haritanın herhangi bir yerinde kafanıza göre ateş bile edemiyordunuz.
Anlatmakla bitmez ikinci oyun benim lise yıllarımın en güzel oyunuydu sırf hayalini kurup eve gittiğim günleri hatırlarım hala
Üçüncü oyundaysa Green Beret 'ın o sert sesli haşin bakışlı bütün karizması birden yerle bir oldu yerine liseden yeni mezun olmuş aceleyle askere alınmış parlak bir çocuk geldi benim kalbim bunu kaldıramıyor.
HazeHaze
Üye
2'de Tiny'nin ağzında sakız vardı bir de. Çiğneyip çiğneyip sağı solu yokluyordu. :D
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Ama manyak karizmatikti be :D en sevdiğim karakter o ve Sniper ;) çok özledim commandos  yi :( gidip kursammı acaba!
Shadow
Üye
Ben internetten indirdimde heycanla kurucaktım neyazıkki O.S. not support diye bir mesaj alınca bütün heycanım birden dibe vurdu unutmuşum commandosu win98 de oynadığımı en yakın zamanda bir win98 kurup tekrar bir başlıcam.
tool
Üye
aa bende var commandosun tüm oyunları ve xp de oynayabiliyorum?
Garoshan
Üye
microsoft un virtual machini i ile win98 kur biligisayarına sonrada commandos u tabii
discussioncontroller