Commandos serisi
Amenquiver
Mod
Tam çözüm okuyup çözemiyordum.
ryuukryuuk
Üye
hadi behind enemy lines az çok geçiliyordu da, beyond the call of duty'nin ilk botlu görevi neydi öyle allasen? kahır bela onu geçtin diyelim, sonraki hayvanat bahçesine benzer yerde yapılabilecek hiçbir şey yok resmen.

3'ü de kasa kasa oynayıp bitirememiştim. bu serinin bitirebildiğim tek oyunu ilk oyunu muhtemelen.

Beğenenler: AK_Lampard, Piranha

tool
Üye
Şu oyun serisiyle ilgili bi dosya yapmadı ya OGZ ne diyeyim. Pyro hazır Mobil oyun işine girmişken eski oyunların tablet vs için uyarlamasını çıkartsa ya. :/
ryuukryuuk
Üye
çıkartmasınlar bence, ne anlar casual tablet oyuncuları commandos'tan
creiGncreiGn
Üye
Katılıyorum. Mundar etmesinler oyunu mobil marketlerde çoluk çocuğun elinde. Oyunun android sayfasına girip de "kardeş oyun çok güzel ama türkçe olmadığı için 1 yıldız verdim" yorumlarını görüp yüzümün gözümün seğirmesini istemem şahsen.
PhenomenonPhenomenon
Üye
İlk oyununu oynayım dedim de oyunda hız ve save edememe problemi vardı hadi onu çözdüm, briefing dinlenmiyor, introlarda ses gidiyor kafasına göre geliyor gidiyor falan. Hiç update etmeden aynen Steam'e koymaları ayıp olmuş, eski oyun oynanacaksa GoG, başka çare yok gibi.

Direk Commandos 2 ve 3 ü oynasam olur herhalde madem 2. oyun da çok zor.
Sığınak Sakini
Üye
Şu başlıktaki yamayı kurunca Win 7'de hiç sorun yaşamadan oynamıştım: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1331567

Hikaye olarak serinin genelinde belli bir bütünlük ve derinlik yok. Görevden göreve koşuyorsun işte. İlk oyunu ve ek paketini oynamazsan, hikaye adına bir şey kaçırmazsın yani; ama zorluk bakımından kanımca bu iki oyun (özellikle Beyond the Call of Duty) serinin geneline göre daha üst noktalarda. Zorluğu, ağır ağır oynamayı ve taktik kasmayı seviyorsan bu iki oyuna da göz atabilirsin.

Beğenenler: Piranha

aztek
Üye
Oynayasım var seriyi ne zamandır ama bunları okudukça soğuyorum : D
PiranhaPiranha
Üye
Commandos serisi candır ; )
Sığınak Sakini
Üye
Bir yıl olmuş duyurulalı, ama bugün nette gezinirken farkettim; mobil cihazlar için yeni bir oyun geliştiriyorlarmış: https://twitter.com/PyroMobileGames/status/626049772777025536

discussioncontroller