Commandos serisi
Garoshan
Üye
Commandos2 yi yeniden bitirdim ve neden bu kadar güzel olduğunu yine anladım ya.Çok güzel ya oyun hakaten iyi yapılmış çok ince şeyler var bulunca muhteşem oluyor.İşte commandos ya yeniden yapılırmı bilmem ama ben commandos 3 de başlayacam yakında.Bu güzel oyun pyro a teşşekürler.
Laçin
Üye
4 ü sakın oynama eğer oynamadıysan Çünkü teşşekür yerine söversin ;D
Garoshan
Üye
yok hepsinii oynadım.Yeniden bir nostalji yapayım dedim yükledim 2 yi.4de değişikti ama dimi.Belki 5i eskisi gibi yaparlar.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Umarım,ama böyle bir haber şimdilik yok.aaahh nerde o eski Commandos geceleri.
MelkorTm
Üye
commandos 2 birincisine göre daha basitti bence.
Kaelin
Üye
İlk commandos oyunu bir şaheserdi, Commandos 2 çok güzel bir oyundu, Commandos 3 ise hem çok kısaydı hem de laçka oldu artık. Commandos Strike Force'dan bahsetmiyorum bile. Neydi o öyle be!? Ne gaydırıguppak oyundu!? Oyun değildi başka bişeydi o ucube gibi bişeydi!
Garoshan
Üye
Yinede yakın zamanda oynayıp bitirmiş biri olarak nasıl desem bilmiyorum ama o kadar yıl önce heyecanım yine canlandı.Artık ne bileyim hep aynı oyunlar oynuyorum gibime geliyor.Hepsi sanki birbirinin aynı hiç heyecanlanmadan oynuyorum şu commandos 2 yi okadar yıl önce oynarken nasıl heyecanlanmışım ya onu hatırladım.Şimdide az da olsa buna yakın enemy teriroty quake wars da buldum.Tabiki commandos dan aldığın heyecanın yanına yaklaşamadı ama yinede son zamanlarda beni heyecanladırıp aynı haritayı yeniden yeniden diye oynatan bir oyun ama onun da suyu ısındı.Şimdi prostreet i bekleyecem bakalım o nasıl olacak.Bari busefer orjinal bir şey olsun ya değişik şeyler yapmış olsunlar keşke.:::::)))))
LupiN
Üye
Commandos 2 bence serinin en iyi oyunu. Sıralamam: 2>3>1>4
2 ve 3ü bitirdim. 4ü hiç oynamadım. 1'i de 15. bölümde mi ne bıraktım.

Commandos 2yi multiplayer oynamak zevkli olabilir. multi oynamak isteyenler mesaj yazsın. :)
Kaelin
Üye
Commandos 2'den itibaren oyuna eklenen otomatik ateş(menzile gireni vurma olayı) ve mp40,kar98 gibi güçlü silahlar yüzündendir serinin mükemmelliğinin kaybolması. Kimse stealth'le, distract-stab-movebody taktiğiyle uğraşmaz oldu. Varsa yoksa çatada çutada. Gerçi 3.de cephane bulmak zordu bayağı ama özellikle 2.de bi kere bile bıçak kullanmadan oyunu  bitirmişliğim vardır.
Gerçi olması gereken buydu ama oyunu çok kolaylaştırdı.
Laçin
Üye
Kaelin bence bu yönler yeni nesil! oyuncular için iyi ama ben kullanmam mesela 10 küsür yıllık bir commandos sever olarak ;)
discussioncontroller