Commandos serisi
HazeHaze
Üye
Ben Commandos 2'yi sırf bıçak atarak oynamıştım.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Kaelin :_ işte özgurluk yani,ister hep bıçak kullan ister ramboculuk yap,sonuçta sana kalmış,sen nasıl oyundan zevk alırsan öyle yap,oyun genel olarak böyle tasarlandı zaten,ben oyunun tumunu sessiz şekilde bitirmiştim ve evet en çok bıçak kullandım,ama hepte herkese ateş ederek biterebilirdim ama zevki kalmazdı.
tool
Üye
otomatik ateş olayını birde en zor seviyede kulan istersen? ozaman sen 1 atış yapana kadar düşman 2 atış yapıyor. birinci oyun ve onun ek paketini (beyond call of duty) bitirdim. daha doğrusu tüm oyunlarını bitirdim commandosun.
  oynanışı kolaylaştırdığı doğru ama biçok kişi için aşırı zor bi oyundu commandos. hatta ilk oyunun eklentisinde biçok kişi botla adaya bile çıkamamış! :)
edelweiss
Üye
bence serinin en iyisi Behind enemy lines idi.

KnightOfPainKnightOfPain
Üye
tool :D onlardan biri benim,yok bide adaya çıktıktan sonra bölum bitirmek için gene boata binip kaçmak lazımdı ama sniperın mermileri kalmadığı için bitirememiştim :D gelde yeniden oyna :D
Kaelin
Üye
Ama bir de çatada çutada bölüm geçmenin dayanılmaz hafifliği var. Ben şahsen irademe yenildim ve oyunu birkaç saatte bitirdim. İradesi zayıf olanlar için silahsız komandos oyunu istiyorum!
throine
Üye
Commandos 3: Destination Berlin'i oynadım. Bir bölümü geçmek için 2 gün uğraşmıştım. Bir kanalizasyon değili bulmuştum ve oradan yukarı çıkmak için inat etmiştim.:D Sağda solda 9-10 nazi askeri ortada da delik var tabiki çıkamadım. Sonra google'dan bu oyunun tam çözümünü buldum öyle çıktım delikten. :D
Bir de şu yağmurlu bölümde çok zorlanmıştım. Sigara paketi atıyorum adam geliyor onu öldürüyorum ama daha fazla ilerleyemiyordum. Gözlerimden yaş gelecekti.  ;D
tool
Üye
heygidi günler hey. ben ilk commandos oyununu 4. bölüme kadar save yapmadan geçtim. ozamanlar bilmiyodum save yapmayı! :D
Axl Rose
Üye
commandos2 inanılmazdı 2traning görevinden sonra lupinle silahsız gece oynanan bölüm vardı oraya geçemeyip silmiştim 1 ay sonra tekrar kurup sardırmıştım:) çok zevkliydi gerçekten her türlü atraksiyon vardı oyunda.inanılmaz strateji zenginliği vardı.bence 3,2nin  tadını veremedi ama fena değildi yinede 4ü zaten hiç oynamadım.
bu seriyi sevenler oynamadıysa despradosu öneririm benim gibi western fanatikleri için ilaç gibiydi.hatta ilk önce iyi,kötü,çirkin izleyip oynayın 10a katlansın oyun zevki :)
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Desperados manyak bir oyun,bi ara orda gecede bir bölum geçiyordu,onu bitirmek için hasta rolu yapıp okulu astım,aralıksız 5 saat kalkmadım başından,neyse :D,Commandos 2 içinde lisde arkadaşlarla toplanıparkadaşımız oynar biz izlerdik,superdi.
discussioncontroller