ARAL Oyun :(
CúthalionCúthalion
Üye
Yok, FAQ'da Shipping bölümünde film-oyun ve birkaç kategorinin daha Türkiye'ye gönderilmediğini okuduğumu hatırlıyorum. Şimdi mobilim, bilgisayara geçince bir bakayım.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
öyle yazıyor da adres seçince gönderiyor. ama 25 küsür dolar bir kargo ücreti koyuyor.
Starlet
Üye
Abi gönderiyor. Herhalde FAQ bölümlerini falan güncellemedi/değiştirmedi Amazon. Gönderiyor yoksa.
SilphatosSilphatos
Üye
120 oahoahoahahahehja niye batmıyo şunlar ya
__skytalker____skytalker__
Üye
Zaten bir problemim yoktu aral ile bir de 60 dolarlık Transformers'ı 80 liraya getirince daha bir sevdim (playstore'da 160 lira).
Dark Souls normalde ne kadar ki 120 size çok geldi? Zaten oyunlar artık yaklaşık o fiyatta satışa giriyor.
phdphd
Üye
Türkiye'ye kapanmadan önce 40 dolardı Steam'de (daha düşük fiyata cd-key satan kenarköşe siteleri saymıyorum bile). Fiyatının da burada en fazla 80TL olmasını bekliyordum. Verdiğin Transformers örneğiyle karşılaştırınca arada bir orantısızlık var.

Gerçi haklarını yemeyelim, eskiden harita koymaları gereken oyunlara harita koymayıp "haritayı sitemizde görebilirsiniz" diye pintilik yapıyorlardı (örn: San Andreas), zaman zaman kopyala yapıştır iki cümleden ibaret olan kullanma kılavuzu epey kalın, ekstralar konusunda da oldukça cömert davranmışlar, artbook'un kapağı sert, baskı kalitesi de gayet iyi.
CúthalionCúthalion
Üye
Hey Yarabbim. Hâlâ kutulu oyunun steam ve -hatta- cd-key kadar ucuz olmasını bekliyorsunuz.
CúthalionCúthalion
Üye
Herhalde öyle. Ya da eskiden göndermiyordu, şimdi göndermeye başladı. Şöyle bir şey buldum hatta;

Spoiler:

The following items can be shipped to almost all destinations outside the U.S.:

books*
DVDs
music
VHS videos

Additionally, some products in the following categories:

automotive, baby, clothing, consumer electronics, health and personal care, home and garden, industrial and scientific, jewelry, pet supplies, shoes, software, sporting goods, tools, toys, video games, and watches

can be shipped to the following countries:

Australia, Austria, Bahrain, Belgium, Brazil, Bulgaria, Canada, Chile, China, Colombia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Hungary, India, Indonesia, Ireland, Israel, Italy, Japan, Kuwait, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malaysia, Malta, Mexico, Monaco, Netherlands, New Zealand, Norway, Philippines, Portugal, Poland, Qatar, Romania, Saudi Arabia, Singapore, Slovakia, Slovenia, South Africa, South Korea, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Thailand, United Arab Emirates, United Kingdom

O kitap, DVD, müzik ve VHS vidyoları da alttaki kategorideydi sanırım, sonra değişmiş.

Üste: Abi şu kutulu oyunların fiyatlarını indirme ile hatta cd-key satın alma ile karşılaştırıyorsunuz ya ne diyeyim.
SilphatosSilphatos
Üye

Zaten bir problemim yoktu aral ile bir de 60 dolarlık Transformers'ı 80 liraya getirince daha bir sevdim (playstore'da 160 lira).
Dark Souls normalde ne kadar ki 120 size çok geldi? Zaten oyunlar artık yaklaşık o fiyatta satışa giriyor.

gamersgatede preorderdayken 35 dolardı, üstüne 5000 coin (5 dolar) veriyordu geri. bi de %15'lik ign indirimini de sayarsak artık tl olarak sen hesapla.
JulianneJulianne
Üye

Herhalde öyle. Ya da eskiden göndermiyordu, şimdi göndermeye başladı. Şöyle bir şey buldum hatta;

Spoiler:

The following items can be shipped to almost all destinations outside the U.S.:

books*
DVDs
music
VHS videos

Additionally, some products in the following categories:

automotive, baby, clothing, consumer electronics, health and personal care, home and garden, industrial and scientific, jewelry, pet supplies, shoes, software, sporting goods, tools, toys, video games, and watches

can be shipped to the following countries:

Australia, Austria, Bahrain, Belgium, Brazil, Bulgaria, Canada, Chile, China, Colombia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Hungary, India, Indonesia, Ireland, Israel, Italy, Japan, Kuwait, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malaysia, Malta, Mexico, Monaco, Netherlands, New Zealand, Norway, Philippines, Portugal, Poland, Qatar, Romania, Saudi Arabia, Singapore, Slovakia, Slovenia, South Africa, South Korea, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Thailand, United Arab Emirates, United Kingdom

O kitap, DVD, müzik ve VHS vidyoları da alttaki kategorideydi sanırım, sonra değişmiş.

Üste: Abi şu kutulu oyunların fiyatlarını indirme ile hatta cd-key satın alma ile karşılaştırıyorsunuz ya ne diyeyim.

E kutunun yanında ekstra içerik olarak sadece kullanma kılavuzu veren bir firmadan bahsettiğimiz için böyle. Eskiden aldığım kutulu oyunların içinde oyunla ilgili materyal olurdu en azından (mesela American McGee's Alice'in kutusundan hemşirenin günlüğü çıkmıştı) şimdi "cd'yi şöyle takacaksınız" diyen beyaz bir kağıttan başka bir halt çıkmıyor. E haliyle de karşılaştırılıyor.

Distribütör firma açıp hakkını vermek vardı... Aral'dan kurtulurduk böylece...
discussioncontroller