Puro (robdöşambr olmadan girilmez)
Jester Prince
Üye
aklıma bir soru gelmişti soracak yer aradım bulamayınca dedim robdöşambrlılar olarak toplanacak bir yer lazım bize. bu başlık tüm puro geyiklerini dumanı altında toplayıp birleştirecek başlıktır :pimp:

örneğin ilk defa puro içecek olanların içmeden şu iki videoya göz atmasını tavsiye ederim:

ve şimdi kendi soruma geleyim. ankara dışındayım şu an ve yola çıkmadan önce puro almaya gitmeye üşendiğimden pek hoş bir durumda değilim. che marka olarak nasıldır bir fikri olan var mı aranızda?
creiGncreiGn
Üye
İlk videodaki adam resmen karizma yayıyor etrafa. O nasıl bir karizmadır abi öyle =D.
Jester Prince
Üye
bir arkadaşla puro dumanı içe çekilir mi çekilmez mi diye iddialaşırken bulmuştum o videoyu izledikten sonra kalkıp saygı duruşu yaptım 1 dakika :D içmeyecek adamı da tiryaki yapar böyleleri :D
creiGncreiGn
Üye
Bizim bi(aslında iki sdfs) arkadaş puroyu dumanı içine çekerek içiyormuş. Diyorum olm deli misin diye, adam "yok ben öyle seviyorum" diyor.

Şimdi afişe etmeyeyim buradan ama, okuldan bi eleman hep takıldığımız =p.
Jester Prince
Üye

Bizim bi(aslında iki sdfs) arkadaş puroyu dumanı içine çekerek içiyormuş. Diyorum olm deli misin diye, adam "yok ben öyle seviyorum" diyor.

Şimdi afişe etmeyeyim buradan ama, okuldan bi eleman hep takıldığımız =p.

ahahahahaha :D ona videoyu izlet ve selamımı söyle abi. sonrada okul açılınca beyde ifadesini alalım onun :D
discussioncontroller