DiRT: Showdown
peace
Üye
[center]image[/center]

DiRT: Showdown
Çıkış tarihi: Mayıs 2012

Konusu açılmamış, paylaşım yapacaktım yapamadım bende açtım konusunu. Yeni Dirt yolda. :P

[video]
salih32salih32
Üye
"This item is currently unavailable in your region"
peace
Üye
Steam'e gelmediki henüz. Ama steamworks olacak oyun. Umarım DiRT 3 vakası olmaz.
goo_khangoo_khan
Üye
Showdown ne yahu. Güzelim ralli oyununu flatouta çevirdiler. Rezil ettiler seriyi.
salih32salih32
Üye

Steam'e gelmediki henüz. Ama steamworks olacak oyun. Umarım DiRT 3 vakası olmaz.

Valla bence aynen öyle olacak abi.Olmasını istemiyorum tabii ki ama olacak :F
montana_mbmontana_mb
Üye
Colin reyiz vefat edince sapıttı bunlar iyice.
Barricade
Üye
Acaba bedava key dağıtacaklar mı gene... Bir umut *-*
peace
Üye
http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-DiRT_Showdowndan_Guzel_Bir_Video-26526.htm

Yine severek oynayacağım ama artık Dirt serisini nadas'a bırakıp,
Grid ile ilgilenmeye bakmalı Codemasters. Dirt kendini fazla tekrar etmeye başladı açıkça ortada.

Bu arada oyun steam'de listede. Steamworks olacak.
liquoredmindliquoredmind
Üye
Demoyu oynadım bugün biraz, kontroller bir garip, demodaki bölüm tam bir sabır testi sıkıcılık konusunda... Hiç olmamış hiç...

Bu da aldığım videosu...
PiranhaPiranha
Üye
PC'de diye ehemen videona atlayacaktım liquoredmind :D meğer konsolda oynamışsın...
Birde PC'deki durumunu öğrenseydik sanırım bakan olmamış. Her tür Codemasters yarış oyununda olduğu gibi, bu oyunda Klavye kontrolü kabızlığından oynanamayacak belliki. Direksiyon seti şart gibi birşey. Eğer oyunu alacak olan varsa bunuda gözönünde bulundursun... Demosunu düşünüyordum, eğer dediğin gibiyse "sıkıcıysa" "hiç olmamış" ise hmm o zaman boşvereyim. Demo yüzünden Kotamı da harcamamış olurum...
hebelehoohebelehoo
Üye
Demoyu oynadım, demodan yorum yapmak erken olur ama oyunu mahvetmişler gibi geldi. Showdown mowdown, kokpit kamerasız dirt mü olur ya? Arcade yapmaya çalışmışlar, o da sıkıcı olmuş ama demo sonuçta, yanıltıcı olabilir.
discussioncontroller