OGZ'nin SWTOR daki Serveri
Ryudo
Üye
OGZ'nin Swtor daki serveri hakkında bir bilgisi olan var mı ? Kai-kan da oynuyorum ve sith tarafı insanı hasta ediyor :behead:
MonthiusMonthius
Üye
OGZ'nin SW:TOR'da belli bir Guild'i ya da sunucusu yok. Ancak kim hangi sunucuda oynuyor diye merak ediyosan şöyle bir başlığımız var: http://oyungezer.com.tr/forum?func=view&catid=89&id=1363783
Ryudo
Üye
Peki bir guild açılacak mı ?
Blight
Üye
Bu saatten sonra sanmam.
MonthiusMonthius
Üye

Peki bir guild açılacak mı ?

Hiç sanmıyorum. Dergiden oyunu oynayan bir tek ben, Ali ve Göker varız zaten bildiğim kadarıyla. Hepimiz ayrı sunucuların insanıyız şu anda. Herkesi toplayıp baştan kasma işine gireceğimize pek ihtimal vermiyorum.
turkleader
Üye
Merge server geldiğinde legions of lettow a gelin :) ya da hep birlikte RP serverına geçelim :)
Noyo_FuriousNoyo_Furious
Üye
Oyungezer "Katkıda Bulunanlar" ekibinden Noyo; Avrupa RP - PVE sunucularına yerleşmiş vaziyette:

Shaltin Tunnels: Noyo Furious'side - 49 Mercenary

Trask Ulgo: Noyo'beki - 19 Commando

Ocak ayı boyunca hiç görmediğim RP yapan oyuncu - RP etkinliklerine bugünlerde cantina - fleet gibi mekanlarda arasıra rastlıyorum. Trask Ulgo biraz daha kalabalık bir sunucu, "Heavy - medium RP" guild sayısı ve flashpoint - heroic için grup bulma şansı daha fazla Shaltins'e göre. - Noyo out. -
discussioncontroller