Şimdi ve sonrasında, belki içimi dökebilirim.
kurtkapankurtkapan
Üye
Selamlar. Biraz konuşalım istedim. Ya da ben konuşurum, sonra birileri okur. Yani, umarım okur. Boşa gitsin diye değil de, birileri varlığımdan haberdar olsun diye. Böylece daha rahat hissederim. Tüm dünya beni takip ediyormuş gibi. Tüm(ENTIRE WORLD!) dünya benim ne yapacağımı, ne düşündüğümü merak ediyor gibi.
İlk defa bir şeyler yazmaya niyetlendim, rahatlamak için. Umarım denildiği gibi rahatlatıcıdır. Yoksa denemem bir daha, bir işe yaramamış olur. Ve sen gelecekteki daimi takipçim, şimdiden şansına küsersin. Seni yarı yolda- ya da yolun başında- yüzüstü bırakmak istemezdim ama dediğim gibi asıl amaç senin bunu okuman değil benim boşalmam. Sen, okuyan! İçindeki liseliyi çıktığı yerine geri sok şimdi, yok öyle boşalma esprisi. Aile yazısı bu. Ben diyorum ya bunu, daha bi ironik oldu şimdi. Neyse ya, liseliler gittiğine göre devam edelim biz. Nerede kalmıştık? Heh, olay benim boşalmam burada. Çok baskı aldım aileden, sanat faaliyetlerinde bulun, resim çiz, yazı yaz diye. Gözlerine mi sokarım bunu yoksa şifresini kimsenin bilemeyeceği süper gizli kasama mı saklarım karar vermedim henüz. Zamanla göreceğim...

Zaman her şeyin ilacı bak. Cidden ya. Bi de güneş. Çözemediğin bi sorunun varsa, ya ondan ayrı olarak zamanı ileri saracaksın ya da 50 faktör güneş kremini sürüp yatacaksın güneşin altına. Istakoz olup çıkma diye yöntemi de söyledim bak. Temmuz’da deniyoruz o zaman bunu. Sonuçlarını istiyorum sevgili bunu okuyacak şanslı kişi.
Çok övündüm bununla ama yapacak bişi yok. Bunlar işe yaramazsa her daim bir omuz bulacaksın ağlayacak. Öyle unutacaksın her şeyi. Bulabiliyorsan beni bul mesela. Ağlama duvarı gibi adamım. Güzel de sır tutarım. Kafama 45liği dayasan(Seni de andık Shinedown. Canımsın.), satmam sırrını. Tamam, belki çok iddialı oldu ama inanıyorum ben kendime. Senin en zor zamanlarında bana verdiğin sırrı vermem ben başkasına. Vermemeliyim yani, utanırım kendimden. Bir daha eski neşeli ben olamam.
Poligona gitmek istiyorum. Orası da ayrı bir “her şeyi unutma mekânı” Silahlar, ayrı bir dünya. Tetiği çekerken yaptığın ittirme ve ezme hareketi ise o ayrı dünyaya açılan kapı. Bir anlığına başka bir diyara gidiyorsun. Bütün kontrolün sende olduğu bir diyara. Karşındaki yaratığın yaşamasına izin verip vermemek senin elinde. Tanrı gibi. Çok basit bi cümle aslında. Ama olmamalı. Bir yaratığın yaşayıp yaşamayacağına karar vermek senin elinde olmamalı. Bu kadar kolay olmamalı. Karşındaki adam Neo değilse, bum! Hedşat. İsteyerek ve istemeyerek bir insan öldürdün. Bir istatistik var mı bilemiyorum ama bir laf duymuştum. Silah kazalarının %80’inde vurulan zavallı, elinde silah olanın tanıdığıymış. İstemeyerek, yanlışlık ile arkadaşını, akrabanı belki de daha kötüsü eşini, çocuğunu öldürdün. Sen de hapse girdin. Eski Greenpeace reklamı gibi. “Yazık oldu.” O nedenle güvenlik talimatlarına uyuyoruz. Namluyu, vurmak istemediğimiz insanlara doğrultmuyoruz. Denedim, çalışıyor.

Başka yerlere yapıştırdığımda göremeyeceksiniz ama Word’de yazdığımdan bu yazıyı, yeni bir sayfaya geçtik. Yeter bu kadar silah muhabbeti. Benim ilgimi çekiyor silahlar. Bunu okuyacak şanslı kişi ise sevmez benim sevdiğim gibi silahları. Soğutmak istemem onu, ısıyı yükseltelim, bir sarılalım birbirimize. Forever Alone arkadaşım, sen de git kaloriferin yanına, olmadı ananın yanına git bi sarıl nedensiz. Konuşmadan geri dön, yazı kaçıyor bak. Ya da forever alone arkadaşımın annesine olan sevgisini de düşünerek bu gecelik bitireyim ben. Çocukcağız da geldiğinde muhabbeti kaçırmamış olsun. Saçma cümlelerimle zamanını aldım zaten. Daha zorlamayayım seni, git bi kahve koy, ak gecelere. Seversen eğer bunu-ki önce bunu görmen gerekiyor; paylaşacak gücümün olması gerekiyor.- bir daha ki sefere görüşürüz sevgili şanslı kişi. Sayanora. Bay Bay. ALLAHA EMANET OL!

Sen de canımsın Shpongle. Ne diye indirdik, ne diye kullanıyoruz seni.
peace
Üye
Neden bahsettiğini anlamadığım garip bir yazı olmuş.:sweatdrop:
Ama yaz sen belki anlamsızlık bir anlam bulur kendine. ^_^
kurtkapankurtkapan
Üye
İçimi kustum gibin. Rahatlamak için değil, aklımdan ne geçiyorsa o. Konusuz saçma sapan bir şey. Ben saçma bi adamım zaten =)
Şahin-K
Üye
ne diyon olm sen, bi silahları sevdiğini anladım

gun nerd olayı ilginç bişey, motorcycle nerd diye bişey olsaydı ben ondan olurdum, çok seviyorum motor sürmeyi. night rod alacam ileride, canım sıkkınken kafada alacağım motoru nasıl customize edeceğimi tasarlıyorum, mis.
kurtkapankurtkapan
Üye
kenks, bunu tam anlamıyla anlaman için benim kafamda olman lazım. Geç sen yazıyı.

Motor sevgisi bende de var ya. Bir Triumph Bonneville America istiyorum. Ölmeden önce yapacağım şeylerden biri. Bi de BMW R1200GS. Aşığım o makineye. Bi de Goldwing emekli olduğumda.
Spoiler:
image
Şahin-K
Üye
İbne misin olm sen, rider wannabe motorları gösteriyosun bana, al sana hakiki rider motoru,
VRSC Night Rod
Spoiler:
image


Bunu da başlangıç için düşünüyorum, 2.eli daha hesaplıya geliyor, Sportster Iron XL883N, custom
Spoiler:
image


Harley master race.
EnewwssEnewwss
Üye
Bu harley, adamı motordan soğutur benden söylemesi...
Şahin-K
Üye
bakımları pahalıya geliyor da, halledilir o

firmadan verirsen siparişleri customize etmek de çok problem, mekanları var ama uygun, motor forumlarından destek almak lazım o konuda
EnewwssEnewwss
Üye
Çok uzatmadan değinecek olursak:

+ Harley görüntü olarak güzel. (ya da bazılarına güzel geliyor saygı duyarım)
+ Ses olarak iyi.
+ Karizması çok.

- Çok pahalı.
- Çok yakıyor.
- Sürüş pozisyonu sanılanın aksine rahatsız.
- Titreşim fazla belli bir süre sonra rahatsız ediyor.
- Süspansiyonları sert.
- Debriyajı sert.
- Frenleri zayıf.
- Yedek parçası az, bakımı pahalı.
- Sürüş dinamikleri iyi değil.

Yani eğer başka motorların varsa tarz olsun doğru zaman doğru yerde kullanırım dersen al bişey diyemem. Ama ilk motorun olacaksa. Ki bunların en küçüğü 850 - 900cc falan, başlangıç için çok çok fazla. Bir heves uğruna şekil uğruna alınacak aletler değil.

(Bence)
kurtkapankurtkapan
Üye
O harleyler emekli olmuş abilerin motoru murdock. Enes'in dediği gibi,o motora sahip olan adamların 3 tane motorları oluyor genelde ki 3 tane yakın çevremden örnek var öyle. Adam gün içinde Honda Transalp'le dolaşıyor şehirde, BMW F800GS'i var bir de Harley'i var.
Senin harley aşkın neyse benim Triump Bonneville aşkım da başka. Ki o bile 40 milyarlara çıkıyor.
EnewwssEnewwss
Üye
İlerisi için: Triumph Street Triple R
Başlangıç için: KTM Duke 125

Tek geçerim.
discussioncontroller