Şimdi ve sonrasında, belki içimi dökebilirim.
BiqBossBiqBoss
Üye
Olum adam burda bir nevi bir şeyler paylaşmaya çalışmış içsel dünyasından night rod lar falan uçuşuyor noluyor?
EnewwssEnewwss
Üye

motoru dağa kaçırıp ırzına geçerim, bana bırakmak zorunda kalırsınız

image
peace
Üye

motoru dağa kaçırıp ırzına geçerim, bana bırakmak zorunda kalırsınız

image

Tabu'da, arabasıyla sevişen adamı görünce bunu normal karşıladım ben. :D
kurtkapankurtkapan
Üye

Olum adam burda bir nevi bir şeyler paylaşmaya çalışmış içsel dünyasından night rod lar falan uçuşuyor noluyor?

Night Rod güzeldir <3
kurtkapankurtkapan
Üye
İnsanlar her sabah kalkıyorlar, hayatlarını değiştireceklerini söylüyorlar ama asla yapmıyorlar. Ben de yapmıyorum. Bir liseli olarak amacım, üniversiteye kapağı atmak. Hiç düşünmüyorum başkasını. Sanıyorum ki hayat düzelecek. Üniversite hayalim dışında beni hayata bağlayacak hiçbir şey yok. Onu elde ettikten sonra ne yapacağımı ise bilmiyorum. Son zamanlarda yazı yazmaktan başka(AKA this) ilginç bir şey yapmıyorum.

Aynı rutin. Çok sıkıcı. Fazla sıkıcı. Boğucu. Boğuluyorum. Farklı bir şeyler yapmak gerekli. Hayata bağlayan... Hobi bulmalı. En zor zamanında dahi, seni bütün karanlığın içinden çıkaracak bir uğraş olmalı. Uzun bir hayat çünkü bu. Söylenenin aksine, dakikalar bazen seneler gibi geçiyor bu hayatta. En güzel değil, en kötü dakikalar. Hayatının en güzel günlerini sana unutturacak kötü dakikalar. İnsanı içten içe öldüren dakikalar. Bir kaç dakika yığınının hayatını mahvetmesi. Hayatın boyunca yaşadığın güzellikleri içine çekmesi. Hayatının ne kadar boş olduğunu anlaman. Yaşadığın güzel günlere dahi lanet etmen. Hepsini bir rüyaymış gibi hatırlaman. Sanki bütün hayatın o kötü dakikalardan oluşuyor gibi hissetmen. Yaşlı, ölmek üzere olan bir yıldız gibi hissetmen. Bir kara delik olacak olman. İçten içe kendini tüketmen, sonrasında çevrene zarar vermen. Çevrendeki hayatı içine çekerek yok etmen. İnsanların senden nefret etmesi. Seninle konuştuklarında enerjilerinin bittiğini hissetmeleri. Seninle konuşmamaları. Yalnız kalman. Ailenin yetmediğini hissetmen. Daha fazla yalnız kalman.

Düşündükçe intihar bile ettirecek gibi. Dediğim gibi, bir hobi lazım. Hayatının en kötü dakikalarını unutturarak seni kendine çekecek bir hobi. Hayatını bağlayarak mola verebileceğin bir şey olmalı sahip olacağın hobi. Bir insan olmamalı. İnsanlar geçici. En iyi insanın dahi hayatındaki ömrü senin ömründen kısa. Yeterli değil. Dahası olmalı. Çok daha fazla olmalı o ömür.Mezara kadar benimle gidecek olmalı. Bu kadar dayanmalı. Dahası önemli değil, en azından benim için.

http://neistediysem.blogspot.com/
kurtkapankurtkapan
Üye
Gerek almadı hobiye filan kardeş. Megadeth'im geliyor be. 19 Haziran'a kadar hayat enerjimin bitmesi bana haram!
SnorlaxSnorlax
Üye
Tam da LYS 1-5'ten 3 gün sonra. LYS-2 olmasa giderdim lan o konsere. Gerçi yine gidilir ama bakacağız.
kurtkapankurtkapan
Üye
"Kesinlikle gireceğim" dediğim sadece 5 olduğu için her türlü oradayım <3
L1S
Üye
Yıllar sonra, sen onu yurt dışında biliyorken, internet hafiyeliği sayesinde seninle aynı şehirde ve aynı denize baktığını öğrenmek. Ne yağan kara kulak asıp, ne de tutarlılığı hesaba katıp, sokaklarda O' nu görebilme ümidiyle, çamurlara bata çıka yürümek. Üye olmadığın internet sitelerinde, sahte hesaplarla, onun her profil resmini değiştirdiğini gördüğünde, ertesi sabaha şişeleri poşetler halinde istiflemek, daha tribe sokacağını bile bile. Suçu, sadece sana kimsenin davranmadığı kadar içten, doğal davranması. Senin suçun ise; O' na yakınlaşabileceğin tek seçenek, dost seçeneğini seçip; sonrasında içini döküp, önüne baka baka, ihtimaller denizinde, her farkında olmadan, sallamadan söylediği kelimelere, sayısız alternatif senaryolar kurgulayarak, arada bir konuşulacak bir kaç kelimenin verdiği huzur için yalnız geçen yıllara talim olmak. Seni aramayışı, sana ümit vermemek için; ama ne de güzel umutlar. Hiç gerçekleşmeyecek senaryolar. Oysa bilmiyor mu O' nu ne kadar çok özlediğini, görmek istediğini. GÖzlerinin içinde kaybolmak istediğini. O' na unuttuğunu söylesen de, ülkesine dönmeden, belki hayatında son bir kez daha saçlarının rüzgarda sallanışını görebilmek için, O' nun yürüyeceğini sandığın caddeleri arşınlamak. Olmadı. Yazılan türlü kelimelere, anlatılan o kadar duyguya hiçbir şey hissedemedi. Daha da mesafeler yarattı. Oysa herşey O' nun içindi.Hevesler ve umutlar tükeniyor ama gerçek tutku hiç bitmiyor.
kurtkapankurtkapan
Üye
Bir iki haftadır içmiyordum. Eve gelirken Migros'a girdim, baktım, Marmara Gold 6.50'den 5.90'a inmiş. Kaçar mı, aldım 4 tane.
Zaten bu hafta sonu içmeyi düşünüyordum, yukardaki sakallı amca(beyaz hacı sakalı bööööyle.) beni seviyormuş demek ki.

Film izleyeyim de, ne izleyeyim derken Argo'yu buldum işte. Günün anlam ve önemiyle pek alakası yok ama sorun değil. Çohzel film.

Film bitti. meşrubatımın da son yudumları kaldı. Ben de müziğimi açtım, keyfime bakıyorum.
Beirut'un EP'lerinin albümlerinden daha iyi lduğunu söylemiştim daha önce. ha işte, No Dice çalıyor şu an. Lan, valla böyle mutluluk verici, insanı zevke boğan bir şarkı. Başka bir şey bu. Solistin adı batasıca, dediğinden asla bir halt anlamıyorum ama müzikte büyülü bir şeyler var. Çok fazla güzel melodiler. Melodi>söz diyerek geçiyorum.

Arkadaşlarla Taksim'de olmayı, vosvos'ta içmeyi de isterdim ama kzıın manitası izin vermiyormuş ulan. hay si.. neyse. Ne diyorum? he, asla arkadaşlarla oturup iki bira içmek gibi değil ama bu ritüellerimden çok memnunum ben. Ahan da "A Candle's Fire" başladı sanırım. playlist'ten baktım doğru bildim. Beirut'un diskografisini de ezberliyorum hafiften. Bir ay belki oldu daha. Çok tüketici adam oldum vesselam =(

bunu aslında dök içni'ye yazıyordum ama vazgeçtim, benim bi blog konusu olacaktı oraya yazıcam. neden bilmiyorm.
discussioncontroller