Şimdi ve sonrasında, belki içimi dökebilirim.
kurtkapankurtkapan
Üye
hay anasını ya. olom yine sayfa başı ya lan.

bu gecelik mazur görün mod abiler.
PiranhaPiranha
Üye
Valla kurtkapan senin kadar içicisini İçki/bira çeşitlerine bu kadar meraklısını görmedim lan şu forum hayatında :lol: Kendine dikkat et olm karaciğer dalak böbrek derken içe içe sonra sensiz kalmayalım buralarda... Şu dediğin ARGO filmide ödül almadığı yer kalmadı be, Oscar törenleri öncesinde ne var ne yok topladı "en iyi film seçimlerini". bir ara izliycem bakalım.
kurtkapankurtkapan
Üye
ya abi öyle çok içen iri değilim ben. comansnalayla karıştırıyosun sen beni sdf.

bak yazmışım hatta, iki hafta üzerine içiyorum. Bugün de spora gidicem, terlerim atarım toksinleri =P
FirewingFirewing
Üye
Send a message to the unborn child
Keep your eyes open for a while
kurtkapankurtkapan
Üye
vaay firewing Shinedown da dinlermiş. =P

45'ın akustik halini her zaman daha çok sevdim ben. Neden bilmem.

Foo Fighters bir, bu herifler iki. Evde konser yapıyorlar lan. Canlarım ya.

FirewingFirewing
Üye
Kendi hallerinde adamlar ya. Sen de öylesin ama biraz kafan karışmış sdfdsd.

Hobi edinmek güzel şey ama zorla olacak bir şey değil. Üniversite hayatında büyük ihtimalle bir şeylere yöneleceksin zaten ister istemez.
kurtkapankurtkapan
Üye
şimdi bb var zaten. konu içinde yazdıklarıı hatırlamıyorum zaten. açıp okumaya da üşeniyorum. kapattım o defterleri. Arada aklıma bir söz geliyor, telefonun not kısmına kaydediyorum sdf.

şöyle bir durum var ama. babam da der bunu hep. ben bir şeyi gördüğümde çok isterim. toys"r"us'taki çocuk gibi, istediğimi elde etmek için acayip bir uğraş içine girerim. İstediğimi elde edince bir süre sonra canım sıkılır bırakırım bir tarafa.
Her konuda geçerli ama bu. Heves ederim, puzzle alırım, sıkılırım. Oyun alırım, sıkılırım. Maket alırım, sıkılırım. torrent'ten oyun indiririm bir saat oynar, sıkılırım. Yılbaşı döneminde x3 almıştım hatırlarsın. ilk almayı düşünürken ne heves vardı. indirmedim bile daha.

bu kronik sorunumun işlemediği iki şey oldu şimdiye kadar. İlki benim it. 2009 eylül'ünden beri bende. kaç yıl oldu...
diğeri de bu bb. sıkılmadan devam edebildiğim iki şey.
discussioncontroller