epic_dog'un hesabından giriş yaptım :S
oropheroropher
Üye

@oropher; Eh işte, adam o konuları kitleyerek ne yapmaya çalıştı, kime mesaj verdi, anlamadınız mı hala?

uuu alt metinlerde neler vardı neler diyorsun..
buradan bakıldığında "troll is troll" gibi duruyor benim adıma..
RelentlessRelentless
Üye
burası herhangi bir forum değil yalnız
vıcıklaşmış, kafasına esenin 2dkde üyelik alıp pipi resmi koyabildiğin herkese ana avrat sövebildiği
tabi üyelerinde rahat durmayıp birbirine küfredip adres isteyebildiğini tarzda bir forum

bu mu zoruna gitti yönetimin yani. bu şartlar altında o karar aşırı abes duruyor. hani herhangi normal bir forum olsa tamam ses bile etmem ama burada çok abes.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye

Böyle bir olay herhangi bir forumda gerçekleşse 6 ay değil direk sınırsız uzaklaştırma verilirdi.

Herhangi bir forumda ana avrat sövene ip ban falan verilir genelde. Bizde cezası 3 aydır abi? Başka forumlarla karşılaştıracaksak her cezayı karşılaştıralım. Cezaların oranlanmasına göre önceden belirlenmiş yaptırımı bulunmayan bu duruma 1 hafta yeterliydi. Aynı veya başka kişilerce tekrarında sınırsız ban diye tanımlanır ceza olur biter.
deathly hallowdeathly hallow
Üye
3-4 günü anlarım da, neden 6 ay?
QuendarthQuendarth
Mod
Cezalar ne için veriliyor ona karar verilmesi lazım önce. Daha güzel bir forum ortamı oluşturmak için mi yoksa kuralları çiğneyen üyelerden intikam almak için mi? Şu anki durumda ikincisi gibi duruyor. creign'in yaptığı şeyin foruma verdiği zarar sıfıra yakınken böyle bir ceza almasının başka açıklaması yok çünkü. Foruma çok daha fazla zarar verildiği durumlarda hiçbir şey yapılmazken creign'e sırf bir açığı kullanarak geyik yaptı diye bu kadar ceza verilmesi çok anlamsız.
RelentlessRelentless
Üye
büyük adamsın Quendarth
__skytalker____skytalker__
Üye
Adamın foruma zararı 0'a yakını geçtim 0. Kimsenin kilitlenen konulara 2 dakika giremedi diye çıldırdığını görmedim. Ya da creig'in konu sildiğini, başka bir kullanıcının mesajını kafasına göre editlediğini ya da bir kullanıcıyı banladığını görmedim. Yaptığı tek şey geyik olsun diye konu kilitlemekti. Ve dediğim gibi durum düzeldiğinde sizin tarafınızdan o konuların açılacağını düşünemedimi sizce? Gerçekten zarar olsun diye yaptığını mı düşünüyorsunuz? O zaman gerçekten forumla tek alakanız adam banlamak.
JulianneJulianne
Üye
O değil de bu ne biçim bir forum açığıdır, nasıl bir kod hatasıdır? Hadi rastgele admin/mod olanları biliyorum falan da başkasının hesabına rastgele girebilmek nedir?

Ayrıca biraz "Amanın hata! Kimse görmesin!" hızında yapılmış bir cezalandırmaya benziyor, kimse kusura bakmasın.
FaironFairon
Üye
Taksim'de sallandırsaydınız bir de creiGn'i tam olurmuş. Şu ceza vermenin ayarı bi tutturulamadı cidden, ya "tez kellesi vurula!" tarzında oluyor ya da "hehe yapmış işte bir çocukluk" tarzında.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

O değil de bu ne biçim bir forum açığıdır, nasıl bir kod hatasıdır? Hadi rastgele admin/mod olanları biliyorum falan da başkasının hesabına rastgele girebilmek nedir?

Ayrıca biraz "Amanın hata! Kimse görmesin!" hızında yapılmış bir cezalandırmaya benziyor, kimse kusura bakmasın.

Kendi hatalarının acısını ilk gördükleri kişiden çıkartmak gibi bir şey oldu yaptıkları.
discussioncontroller