epic_dog'un hesabından giriş yaptım :S
JulianneJulianne
Üye

Taksim'de sallandırsaysınız bir de creiGn'i tam olurmuş. Şu ceza vermenin ayarı bi tutturulamadı cidden, ya "tez kellesi vurula!" tarzında oluyor ya da "hehe yapmış işte bir çocukluk" tarzında.

"Süresiz Ban" haricinde bir Dharkan'ı biliyorum 1 yıl banlanmıştı, bir de bu.

O değil de ben çok merak ediyorum, bu açık creign'e değil de başka birine denk gelseydi ve o da tüm kodları birbirine katsaydı "yönetim" ne yapacaktı? Site kullanılamaz hale gelseydi kime ne ceza verilecekti? Meraklar içerisindeyim.
epic_dogepic_dog
Üye

O değil de bu ne biçim bir forum açığıdır, nasıl bir kod hatasıdır? Hadi rastgele admin/mod olanları biliyorum falan da başkasının hesabına rastgele girebilmek nedir?

Ayrıca biraz "Amanın hata! Kimse görmesin!" hızında yapılmış bir cezalandırmaya benziyor, kimse kusura bakmasın.

Kendi hatalarının acısını ilk gördükleri kişiden çıkartmak gibi bir şey oldu yaptıkları.

İlk gördüğüm Jejunum du, sonra goo_khan.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Taksim'de sallandırsaysınız bir de creiGn'i tam olurmuş. Şu ceza vermenin ayarı bi tutturulamadı cidden, ya "tez kellesi vurula!" tarzında oluyor ya da "hehe yapmış işte bir çocukluk" tarzında.

"Süresiz Ban" haricinde bir Dharkan'ı biliyorum 1 yıl banlanmıştı, bir de bu.

O değil de ben çok merak ediyorum, bu açık creign'e değil de başka birine denk gelseydi ve o da tüm kodları birbirine katsaydı "yönetim" ne yapacaktı? Site kullanılamaz hale gelseydi kime ne ceza verilecekti? Meraklar içerisindeyim.

İlk gördüğü kişi Jejunum ve goo_khan mış... Muhtemelen onlara ceza verirdi Web Developer efendi. =)
RelentlessRelentless
Üye
demek ki senin eskiden beri creiGn'e bir düşmanlığın vardı, fırsatı da bulunca tabi
kral julienkral julien
Üye
Evet kötü niyetle yapmamış olablir, ceza az veya çok tartışılır ama normal bir hesapla yapılan küfür vs ,böyle bir durumda atılan bir mesajla veya konu kitlemeyle bir tutulamaz.Hemen yetkililere haber verilmesi gerekirdi.
QuendarthQuendarth
Mod
İlk olarak haber verdi zaten. Geyikle karışık olsa da bildiğim kadarıyla olayla ilgili attığı ilk mesaj şu;

Forumu ve epic dog'un hesabını hekırzladım ben de, bakınız;

Spoiler:

image

Spoiler:
image

Spoiler:
image

*creiGn

**ayrıca rütbemi adminlikten modluğa düşürdüm, bu kadar sorumluluk üstlenemem.
gameovergameover
Üye
Dikkat ederseniz benim ss'ni sol üstünde Merhaba Anton Semchenko yazıyor. Epic_dog adaşım çıktı :P
Jester Prince
Üye

Cezalar ne için veriliyor ona karar verilmesi lazım önce. Daha güzel bir forum ortamı oluşturmak için mi yoksa kuralları çiğneyen üyelerden intikam almak için mi? Şu anki durumda ikincisi gibi duruyor. creign'in yaptığı şeyin foruma verdiği zarar sıfıra yakınken böyle bir ceza almasının başka açıklaması yok çünkü. Foruma çok daha fazla zarar verildiği durumlarda hiçbir şey yapılmazken creign'e sırf bir açığı kullanarak geyik yaptı diye bu kadar ceza verilmesi çok anlamsız.

tamamen rastgele denk gelmiş bir açığı kullanarak 1-2 dakika içinde düzeltilebilecek bir şey yapmak 6 ay, her konuda trollük yapmak, küfretmek, adres istemek, veya başka şekillerde konuyu veya muhabbeti bozmak 1 hafta 2 ay 5 gün.

Quendarth konuyu gerçekten süper özetlemişsin.
discussioncontroller