İçecekler
Laçin
Üye
Yoksa benim içki ile problemim yok, bilakis içkinin benimle problemi var :jedi: Valla inanır mısın, daha hiç içki içmedim bir tek viski dışında, o da küçüktüm, tadı hiç hoşuma gitmedi. Ve o kadar içecek denedim, alkollü içeceklerin tadını hiç merak etmedim, bende bir problem var galiba :aşk2: hijjk efektleri ile ortada dolaşman nası bir duyguysa artık ;D
mutluadige
Üye
Bence sende hiç bir sorun yok Laçin. İçki içenler utansın. :P Şaka bir yana. İçki çok minik miktarlarda alındığı zaman, yaralı olur gerçekten de. Mesela o beğenmediğiniz bira, kalbe ve böbreklere çok iyi geliyor. Hem alkol oranı, hem de fiyatı makul.
akif87
Üye
Ne kadar faydası olsada içki benden uzak olsun.Sevmeiyorum mereti.Ve bende hayatım boyunce bir damla dahi almadım.
Illdan
Üye
Bir damla kısmı hariç aynen katılıyorum(küçükken bir yarım litre kolonyayı su zannedip içmiştim XD allahtan kaliteliydi de kör mör olmadık)
hi_jackerhi_jacker
Üye
Bende Laçin gibi bir tek viski içtim fena değildi aslında içerdim ama sırf meraktan içmiştim ondan devamını getirmedim.
Laçin
Üye
Getirmediğin iyi olmuş bana sorarsan. İçkinin en büyük kötülüğü fiziğimize değil, mentalitemize imiş. ;)
melody
Üye
su, süt, ayran iyidir, içki her zaman değil ama arada bir yeri gelince olur, sıcak çikolata, mocha ve üçü bir arada kilo aldırmasa hayat ne güzel olurdu. cola pistir, kötüdür ama içiyorum bazen. zero, diet kolanın giysi değiştirmiş ve karizma yapmış halidir (içeriği umurumda değil) :)

not: bu konuyu sapıtıp da içkiden yola çıkarak siyasete sürüklerseniz "moderatöre bildir " e tıklayan ilk ben olacağım ona göre.

[WT]Elessar
Üye
Coca-Cola Brands:

Coca-Cola (1886)

Coca-Cola Cherry (1985)

Coca-Cola with Lemon (2001 - 2005)
(Still Avaliable: American Samoa, Austria, Belgium, Brazil, China, Denmark, Federation of Bosnia and Herzegovina, Finland, France, Germany, Hong Kong, Iceland, Korea, Luxembourg, Macau, Malaysia, Mongolia, Netherlands, Norway, Philippines, Reunion, Singapore, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Tunisia, United States, and West Bank-Gaza)

Coca-Cola Vanilla (2002 - 2005)
(Re-Launched: June 2007)
(Available:Australia, Hong Kong, South Africa, New Zealand (600ml and 350ml only) and Russia)

Coca-Cola C2
(2004-2007)
(Was only available in Japan, Canada, and the United States.)

Coca-Cola with Lime (2005)
(Only in Belgium)

Coca-Cola Raspberry (June 2005 - End of 2005)
(Was only in New Zealand)

Coca-Cola M5 (2005)
(Only available in Federation of Bosnia and Herzegovina, Germany, Italy, Spain, Mexico and Brazil)

Coca-Cola Black Cherry Vanilla (2006 - Middle 2007)
(Was replaced by Vanilla Coke in June of 2007)

Coca-Cola Blāk (2006 - Beginning 2008)
(Only available in the United States, France, Canada, Czech Republic, Federation of Bosnia and Herzegovina and Bulgaria)

Coca-Cola Citra (2006)
(Only available in Federation of Bosnia and Herzegovina, Mexico, New Zealand and Japan.)

Coca-Cola Light Sango (2006)
(Only available in France and Belgium.)

Coca-Cola Orange (2007)
(Only available in United Kingdom)

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Coca-Cola_brands
ttng
Üye
alkol konusu daha önce başka bir başlıkta tartışılmıştı diye hatırlıyorum.benim kendisiyle kendisinin benimle bir sorunu yok.8bira göbeğini eritme çabalarını saymazsak.)
kola içtiğim kadar hiçbişey içmedim şu dünyada ve her türlü zararını yaşadım yaşıyorum yaşayacam gibi.ama eskisi kadar içmiyorum.
bazı günler su içmediğim de olmuştur ama apandist ameliyatı oldugum dönemi ve birkaç ağır hastalık dönemini saymazsam kola içmediğim gün olmadı,ilerde olmasını temenni ediyorum.
melody
Üye
geçmiş olsun
discussioncontroller