İçecekler
Fool Arcana
Üye
Fayrouz gazosunu içen var mı bilmiyorum, son dönem içtiğim en harika içeceklerden
Illdan
Üye
Ben o kadar beğenmemiştim onu ya. Şey güzel bi de. Ülker "Maltana" mı ne isminde bir şey çıkarmıştı, klasik "alkolsüz malt içeceği" muhabbetine; armutlusu, ananaslısı falan var, güzel oluyor o. Hele şimdi Bim'e de düşmüş, her gördüğümde alıyorum.
mutluadige
Üye
Bu aralar derslerden önce uyanmak için 3ü1 arada içme huyum başladı. Onun dışında ayranı bir çok et yemeğiyle birlikte çok severim. Cacığın hastasıyım.
Dimesin 100% meyve sularını severim.
İçkilerden de Cardinal Melon ve Olmeca tekilayı severim. Ama çok içici birisi değilim.
HeRoEsHeRoEs
Üye
3ü1 aradan tutkusu bendede başladı bu aralar şu anda bile önümde tütüyo:D ama derslerle bi alakası yok benimkinin:D
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Ben her sabah 3ü1 aradanın fındıklısını içerim,harika bi şey.
HeRoEsHeRoEs
Üye
aynen de bagımlılık yapıyo galiba yoksa neden sürekli canım çeksin demi :D
Misafir
hayatımda içtiğim en iyi içecek, hangi marka olursa olsun, ister el yapımı bile olsun... limonata abi. alayına gider diyeyim yani bıçkın delikanlı tavrıyla. limonata, evimin direği, kutsal içeceğim, okulda paramı yatırdığım. seviyorum lan seni.
mutluadige
Üye
Eskiden limonatayı meybuz yapıp yerdim. Ya da direkt buz parmak alırdım. Ne günlerdi ah ah :D
Melwasul
Üye
Her akşam mutlaka nescafe classic kahvemi içerim. Soğuk içeceklerden limonata benim de favorimdir ama şöyle keskin limon tadı gelmesi şartıyla...
creiGncreiGn
Üye
Akşamları içilecek en iyi sıcak içecek kesinlikle çaydır.
discussioncontroller