İçecekler
Misafir
http://www.buzlas.com/tr/ekipman_is4013.htm

ben alacağım bir tane bunlardan.
Illdan
Üye
Bitki çayı çok şahane bir olay bence.
Toorex
Üye
creiGn dedi:


Akşamları içilecek en iyi sıcak içecek kesinlikle çaydır.Ihlamurdur efenim  ^^
Lacunar
Üye
Illdan dedi:


Bitki çayı çok şahane bir olay bence.Normal çay gibi yan etkileri yok en azından. Hem hasta anlarımızın en güzel içeceğidir.
deus ex
Üye
creiGn dedi:


Akşamları içilecek en iyi sıcak içecek kesinlikle çaydır.


Reklam! Hemen! http://bfchbfkhpc.blogspot.com/
mutluadige
Üye
Cacığı ne kategorisine sokacağımı bilemedim, ama en sevdiğim içeceklerden (yoksa yiyecek mi?) birisidir. Salatalık rendelenecek ve sarımsaksız olmayacak. İşte o zaman tadında yinmez (içilmez!?).
NeoxolmisNeoxolmis
Üye


Cacığı ne kategorisine sokacağımı bilemedim, ama en sevdiğim içeceklerden (yoksa yiyecek mi?) birisidir. Salatalık rendelenecek ve sarımsaksız olmayacak. İşte o zaman tadında yinmez (içilmez!?).sarımsaksız cacığa cacık denir mi be yaw. böyle bol sarımsaklı bol sirkeli naneli, pul biberli cacık. buz gibi suyla karıştırılcak bide yoğurt öyle yapılcak. oh mis.
Lacunar
Üye
Neoxolmis dedi:


sarımsaksız cacığa cacık denir mi be yaw. böyle bol sarımsaklı bol sirkeli naneli, pul biberli cacık. buz gibi suyla karıştırılcak bide yoğurt öyle yapılcak. oh mis.Pul biberli olursa süper olur da sirkeli nasıl olur onu merak ediyorum?
mutluadige
Üye
Tabii ki de sarımsaksız cacığa cacık denmez. Sarımsağı çoğu kişi sevmez, ama bence yemeklerin çoğuna çok güzel tat katar. Tamam biraz koku yaptığı doğrudur, ama sarımsak candır, canandır. Sağlığada çok iyi gelir.
joseph fouchejoseph fouche
Üye
merak ettimde nescafe denilen meretin içinde kahve oranı nedir? sonuçta kahve çözünmeyen bir madde ve bildiğim kadarıyla nescafenin dibinde hiç tortu kalmıyor
discussioncontroller