İçecekler
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Lacunar dedi:

Pul biberli olursa süper olur da sirkeli nasıl olur onu merak ediyorum?

elma sirkesi, üzüm sirkesinin tadı boğuyor, dahası içindeki yoğurdun ve hıyarın tadını da bastırıyor. elma sirkesi tatları biraz daha keskinleştiriyor daha güzel oluo yani.
Lacunar
Üye
Neoxolmis dedi:

elma sirkesi, üzüm sirkesinin tadı boğuyor, dahası içindeki yoğurdun ve hıyarın tadını da bastırıyor. elma sirkesi tatları biraz daha keskinleştiriyor daha güzel oluo yani.

Yarın bir deneyeyim bakalım nasıl olacak.
chackal
Üye

Cacığı ne kategorisine sokacağımı bilemedim, ama en sevdiğim içeceklerden (yoksa yiyecek mi?) birisidir. Salatalık rendelenecek ve sarımsaksız olmayacak. İşte o zaman tadında yinmez (içilmez!?).

Cacıcığı salatalık rendelendiğinde hiç sevmememe rağmen kesildiğinde çok sevmem garip mi ya? :D
mutluadige
Üye
chackal dedi:

Cacıcığı salatalık rendelendiğinde hiç sevmememe rağmen kesildiğinde çok sevmem garip mi ya? :D

Hayır hiç de garip değil :D Kimisi salatalığı katır kütür yemeyi sever. Ben salatalık kesilince sanki salatalıklı ayran yiyormuşum hissine kapılıyorum, ama rendelendiğinde salatalıkla yoğurt daha bir bütünleşiyor sanki. Anlatabiliyor muyum? :D
Toorex
Üye
Ben Cacık yemiyorum.(Hatta, Yoğurt, Peynir ve Peynir Ürünlerinden hiçbirini yemiyorum ama Süt içiyorum :D)..Yine de Cacığı denemeye çalışsam da vazgeçiyorum.Eğer saydıklarımdan birini yesem böğürüyorum.Midem kalkıyor.Ama denemeye çalışıyorum, hakkımı yemeyin ha  ^-^
Nyse
Üye

merak ettimde nescafe denilen meretin içinde kahve oranı nedir? sonuçta kahve çözünmeyen bir madde ve bildiğim kadarıyla nescafenin dibinde hiç tortu kalmıyor

Kahveyle Nescafe farklı şeyler değilmi ki ? (tat olarak farklı çünkü (türk kahvesini hiç sevmediğim için bilmiyorum aynı şeymi))

En iyi içecek bence nestea cool'dur. Ondan sonra icetea'ler, ondan sonrada 5 tatlı kaşığı nescafe atılmış kahvedir (vize/final vakitleri bol bol tüketilir)
creiGncreiGn
Üye
Nyse dedi:

Kahveyle Nescafe farklı şeyler değilmi ki ? (tat olarak farklı çünkü (türk kahvesini hiç sevmediğim için bilmiyorum aynı şeymi))

En iyi içecek bence nestea cool'dur. Ondan sonra icetea'ler, ondan sonrada 5 tatlı kaşığı nescafe atılmış kahvedir (vize/final vakitleri bol bol tüketilir)

Nestea çok kötü bir Ice Tea çakmasıdır benim gözümde, tadı çok kötü yahu Lipton'a göre..

En iyi soğuk içecek kola, en iyi sıcak içecek ise güzel demlenmiş bir bardak çaydır.
Lacunar
Üye
creiGn dedi:

Nestea çok kötü bir Ice Tea çakmasıdır benim gözümde, tadı çok kötü yahu Lipton'a göre..

En iyi soğuk içecek kola, en iyi sıcak içecek ise güzel demlenmiş bir bardak çaydır.

Buzla olursa kolaya hayır demem ama buzsuz olursa :çatal:
Nyse
Üye
creiGn dedi:

Bence Icetea'nin şeftalisi Nestea'nın Cool ve limonlusu güzel (cool'da limonlu gerçide)
Ama söylediğin gibi Nestea şeftalinin tadı berbat Lipton Ice Tea'ya göre
creiGncreiGn
Üye
Lacunar dedi:

Buzla olursa kolaya hayır demem ama buzsuz olursa :çatal:

Buzlu değil de donma noktasına yakın şekilde soğutulunca süper oluyor. Buzlu olunca eriyen buz suya dönüştüğü için tadını bozuyor kolanın bence.

@Nyse;

Yok abi ya, alışamadım ben Nestea'nin tadına bir türlü, garip geliyor bana.
discussioncontroller