İçecekler
Misafir

Cacığı ne kategorisine sokacağımı bilemedim, ama en sevdiğim içeceklerden (yoksa yiyecek mi?) birisidir. Salatalık rendelenecek ve sarımsaksız olmayacak. İşte o zaman tadında yinmez (içilmez!?).

Benim kafadansın sen. Ama ben sarımsaklı severim daha çok. Birde sen kabaklı cacık yedin mi? Kabağı küp doğrayıp haşlıyor annem, sarımsaklı yoğurt ile karıştırıyor ve enfes bir tat çıkıyor ortaya.
mutluadige
Üye
Valla ben de sarımsaklı severim cacığı. O cümleyi biraz garip yazmışım, sanırım ondan yanlış anlaşılmalar oluyor. (:
Kabaklı cacık daha önce hiç yememiştim ve duymamıştım. Dediğin gibiyse bir denemek lazım. Kabağı da eskiden hiç sevmezdim, şimdi yavaştan yemeye başladım. Güzel lezzetler çıkabiliyor ondan da.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Ben de sarmısaklı severim aslında ama fazla olmamak kaydıyla. Fazla olunca ağzı yakıyor resmen :D
Misafir
Cappy yeni "Ramazan Şerbeti" diye bir içicek sürmüş piyasaya. Ben çok beğendim. Kızıl üzüm ve vişne karışımı. Tavsiye ederim herkese. Birde Cappy bir saçmalık yapıp Çilekli Limonata yapmış. Uzak durdum, duracağım.
WeLoveManti
Üye
O değil de bir tabak bol sarımsaklı yoğurtlu mantıyı alın, suyunu sıkıp için çok acayip oluyor...

Ben gideyim, yatayım en iyisi...

Evet...
leveloyungezer
Üye
Oruçluyken bu konu çekilmiyor hiç hemde bu sıcakta.
stabilostabilo
Üye
Nyse dedi:

En iyi içecek bence nestea cool'dur. Ondan sonra icetea'ler, ondan sonrada 5 tatlı kaşığı nescafe atılmış kahvedir (vize/final vakitleri bol bol tüketilir)

Cool içtim, gayet kötü bir şey. Şahsi favorim Ice Tea Green, buzluğa atıp bir kısmı donduktan sonra çıkarıp içmeyi seviyorum. :) Tabii o soğuklukta ne içerseniz güzel gelir ama nanenin verdiği ve benim çok sevdiğim boğazı yakma hissi gözümde öne geçiriyor Green'i. :)

Bir de şunlar var:

Özellikle Black Roast'a bayılıyorum, ortadaki. <3 Birazcık daha ucuz olsa çok daha iyi olurmuş ama, olsun. :)
discussioncontroller