İçecekler
Rhaktor
Üye
pepsi max'ın çok çok uzun süre önce çıktığına eminim Swoosh ayrıca benim çocukluğumda yaklaşık 10-12 sene önce ruffles ların yanında hediye olarak veriliyordu çok iyi hatırlıyorum...
AK_LampardAK_Lampard
Üye
evet pepsi max baya eski. ben de hatırlıyorum ben küçükken max'in olduğunu.
Laçin
Üye
Eöö, peki hanginiz daha uzağa işeyebiliyorsunuz? ;D
SwooshSwoosh
Üye
pepsi max'ı aysun kayacı sayesinde bilen bi tek ben mi varım peki
Misafir
Oğlum Zer0, dava aç bunlara, az para koparmazsın bununla. :)

Pek bir geyik olmuş bu başlık, veyahut bana öyle geldi.
İçecek olarak meyvesuyu en iyisidir. Hem daha lezzetli, hem daha sağlıklı, daha ne.
kusa
Üye
Ayranda bizim milli içeceğimiz.Konu kola konusuna dönmüş yav. :)

[img width=189 height=253]http://www.hindistangezi.com/hindistan/besin_image/ayran.gif[/img]

Olsada içsek.
Laçin
Üye
Mm, susurluk ayranı olacak şimdi. Senin verdiğin ayran pek olmamış, pek bir cıvık olmuş. Daha bol yoğutlu ve köpüklü, az biraz da tuzlu bir ayran olacak şimdi, en güzel içeceğe değişmem valla. Hmm, dur bir bakalım, bir gün ogz pikniği olursa bu ayranlardan almak lazım ;D
kusa
Üye
Laçin köpüklüde olur. :) sen iste yeter ki...

Misafir
geçen sene her sabahladığımda yanımda 2.5 lt boş şişe oluyordu ama artık eskisi kadar içmiyorum. Su var artık yanımda daha güzel. Sabahlarken kahve tabi. :)
hi_jackerhi_jacker
Üye
2 sene önce İsrail'i- Amerika'yı boykot ayağına bıraktım kolayı halada çok ama çok nadir içiyorum, Dimes'in yüzde yüzlük meyve suları var hergün 1 litre dikiyorum onlardan tıpkı az önce yaptığım gibi. Ne kadar yüzde yüz meyve suyu orası tartışılır ama koladan iyidir.
discussioncontroller