İçecekler
niyazi
Üye
kapitalizmin pis eşşek zeroları bunlar :D :D
Zer0
Üye
"Coca Cola Zero" 'ya Pepsi'nin cevabı "Pepsi One". :D
[WT]Elessar
Üye
Ben bu konuyu "eğer aramızdan bazı arkadaşların bildiği ama o kadar da popüler olmayan güzel bir içecek varsa paylaşsınlar bizimle; yıllardır kola, yeter be!" düşüncesiyle açmıştım. ;D

Evde kendi hazırladığınız meyve kokteylleri de olur. Tarif de verin arada. ;D
Laçin
Üye
Hmm, ben pek bilmem öyle içecek falan. En sevdiğim içecekler annem'in yaptığı hoşaflar, gerisi yalan benim için. Hele bir vişne kompostosu yapar, Allah diyesim gelir ;D
fluxdemon
Üye
coca cola'nın böcekten yapıldığı bile söylendi zamanında. hiçbir zaman inanmadım, inanmayacağım. hayatımın vazgeçilmezlerinden kendisi. kolayı içtiğin an ölüyorsun ben denedim oldu gibi şeyler nasıl olsa yaratıcı beyinler tarafından ortaya atılmaya devam edecek. siz için kolanızı. zeroyu da aldım, dolapta duruyor. saklıyorum, malum kutu tasarımı bu kadar güzel bir içecek daha satın almamıştım...
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
Kahve !
kusa
Üye
Sütün içine süt katın için vallaha süper oluyo.
Zer0
Üye
Konunun amacına bakalım o zaman:

Arkadaşa bir pislik yapma olayı: Çayına Sprite ve Kayısı suyu döküyoruz. O farkedip içmiyor ama ben merak edip içiyorum.
Sonuç: Ice Tea'dan daha güzel bir soğuk çay :D Ancak buzlu çay zaten sevmediğim için farketmedi.
Quicksilver
Üye
Çay severim ben. Kahveyide sevmeye başladım ufak ufak. Portakal suyu, limonata çok severim. 1 de Atom diye 1 içecek var bal, muz, elma karışımıydı sanırım onun hastasıyım.
Hatırlıyorum da 1. sınıfta okul yemekhanesinde kola vermişlerdi 1 gün. 2 arkadaş "Kola içtin kanser olacan" diye tüm okulu korkutup ağlatmışlardı.
kusa
Üye
Hakikaten atom olursun. :)
discussioncontroller