*** HOŞGELDİNİZ ***
Gordon_FreemanGordon_Freeman
Üye
bende aranıza yeni katılmış bulunmaktayım. cümleten selamın aleyküm.

kendimden kısaca bahsetmek gerekirse ben Erzurum'da oturuyorum... belki şimdi bazılarınız "olm bize ne nerde oturduğundan" diyebilir. diyenlere hak veriyorum. neyse. oyun dünyasıyla olan ilgimden bahsedeyim biraz. ben oyun oynamak için bilgisayarımı kullanıyorum. konsolum yok. en çok FPS türü oyunları severim. ama KALİTELİ aksiyon-adventure oyunlarınada hayır demem. dövüş oyunu olarakta sadece mortal kombat oynarım. en sevdiğim oyun Half-Life serileridir. şimdi sakın "olm bize ne sevdiğin oyunlardan" demeyin çünkü burası bir oyun sitesi. oyunlardan bahsetmem gayet doğal. oyungezer dergisini ise almıyorum. daha doğrusu alamıyorum. çünkü burada ki bayilerde bulunmuyor.neyse... şimdiden tanıştığımıza memnun oldum. hepinize iyi oyunlar.
Gordon_FreemanGordon_Freeman
Üye
ayrıca arkadaşlar bir paylaşımda bulunmak istiyorum. benim; dünyanın en büyük oyun sitelerinden olan GameSpot ve IGN de oyun listelerim var. bu listelerimde oynamış bulunduğum oyunları ve o oyunlara vermiş bulunduğum puanları görebilirsiniz. isteyen varsa burada veya istediğiniz herhangi bir başlıkta linklerini verebilirim.
HazeHaze
Üye

bende aranıza yeni katılmış bulunmaktayım. cümleten selamın aleyküm.

kendimden kısaca bahsetmek gerekirse ben Erzurum'da oturuyorum... belki şimdi bazılarınız "olm bize ne nerde oturduğundan" diyebilir. diyenlere hak veriyorum. neyse. oyun dünyasıyla olan ilgimden bahsedeyim biraz. ben oyun oynamak için bilgisayarımı kullanıyorum. konsolum yok. en çok FPS türü oyunları severim. ama KALİTELİ aksiyon-adventure oyunlarınada hayır demem. dövüş oyunu olarakta sadece mortal kombat oynarım. en sevdiğim oyun Half-Life serileridir. şimdi sakın "olm bize ne sevdiğin oyunlardan" demeyin çünkü burası bir oyun sitesi. oyunlardan bahsetmem gayet doğal. oyungezer dergisini ise almıyorum. daha doğrusu alamıyorum. çünkü burada ki bayilerde bulunmuyor. neyse... şimdiden tanıştığımıza memnun oldum. hepinize iyi oyunlar.

Bir şey demedik canım, kus zehrini...
Misafir
Herkes hoşgelmiş.
Mohd
Üye
Ve Aleyküm Selam.

Yeni mekânımız artık burası.
Kep
Üye
hoshbesh! onay mailleri chok hoshuma gitti yaws =) uymush formata boole bi samimi bi candan ..
Misafir
hö?
HazeHaze
Üye
Buraya da bir "Do you speak Turkish?" atasım geldi, ne yalan söyleyeyim...
isoticisotic
Üye
Kep dedi:

hoshbesh! onay mailleri chok hoshuma gitti yaws =) uymush formata boole bi samimi bi candan ..

Do you speak Turkish?

Haze dedi:

Buraya da bir "Do you speak Turkish?" atasım geldi, ne yalan söyleyeyim...

oldu mu:)
gaddavida
Üye
biraz geç oldu ama hoşbulduk.çok şenlikli yine forumlar :P
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller