ARMA 3
123458
sultan ısultan ı
Üye
ARMA 3

Scanning the Horizon: Arma 3 in 2012

www.bistudio.com/english/company/developers-blog/285-scanning-the-horizon-arma-3-in-2012
Mr. Nose
Üye
Cod daha güzel bi oyun taam mı
goo_khangoo_khan
Üye
http://www.gamespot.com/arma-iii/videos/arma-iii-stratis-showcase-trailer-6372320/

Bu ne şimdi Limni'nin kuzeyi falan diyo. Ege'yi rahat bıraksınlar gitsinler başka yerde savaşsınlar efendim..
goo_khangoo_khan
Üye
Şöyleymiş;

www.arma3.com/arma-3-overview/background/

Armed Assault 3 İran'ın Türkiye'yi işgal edip Yunanistan'a giriştiği bir senaryoda geliyor, Ege'de Limni'nin kuzeyinde Stratis adasında geçiyor.
RelentlessRelentless
Üye
Desene yasaklanacak ülkemizde.
sultan ısultan ı
Üye
:whistle:

Türkiye İran sınırı hangi yıl belirlenmiştir ?
FaironFairon
Üye
İnsan biraz uğraşır lan. İran'ı işgal ettirmek istediniz de hani öyle kafa kafaya savaşla zor iş.(Nato'nun hiç dokunmaması falan kısmına değinmiyorum bile :P) 2034'ün arkasına sığındılar zaar.
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
image

Uuu yandık basının bundan haberi olursa.
JerryJerry
Üye
Niye yasaklasınlar canım, her oyunda Amerika bir defa işgal ediliyor. Ayrıca güzel bir noktaya değinmişler. İran bizi öperken ses çıkarmayan Nato, Yunanistan'a gelince "hop birader" demiş.

Senaryodaki saçmalıkları bir kenara bırakırsak(İran, bünyesinde %50 Türk nüfusu varken bize taş bile atamaz) eğer beni yeni DayZ modundan daha heyacanlıran bir haber var; Oyunda İzmirli direnişçiler olacakmış :)
sultan ısultan ı
Üye
Haritayı görünce
senaryoyu yazana ............. diyorum.
RelentlessRelentless
Üye
Senaryoyu ben çok kötü buldum.

Tüm Türkiye'nin çok kısa bir süre içerisinde İran tarafından komple işgal edilebilmesi fikri çok absürd. Bir kere doğu kısmının dağlık yapısı itibariyle piyadelerle kontrol altına alınamayacağını düşünüyorum. Ayrıca İran niye Türkiye'yi işgal ediyor ve bir de Yunanistan'a saldırıyor onu da anlamıyorum. İsviçre'nin İtalya'ya saldırıp oradan Tunus'a falan atlaması gibi bir şey.

İran'ın sadece Türkiye'ye değil tüm çevre ülkelere açtığı bir savaş daha mantıklı olabilirdi.
123458
discussioncontroller