ARMA 3
erozbeyerozbey
Üye
Oyunu biraz oynama şansı buldum. Fakat maalesef Multiplayer 'a giremiyorum. Servera girip dosya indirmeye başlayınca "No Entry Bin..." diye gidiyor. Birkaç servera girmeyi denedim bu hatayı alınca çıktım. İşin maalesef traji komedisi Dayz 'ye girince de eksik dosya gösteriyor..
goo_khangoo_khan
Üye
elinizde beta keyi falan varsa uygun bi oyunla falan takas edebiliriz? merak ediyorum epey, arma 2'yi iki farklı yerden almama rağmen buglardan oynayamadığımdan direk para bayılmaya da çekiniyorum. =/
Mister NoseMister Nose
Üye

elinizde beta keyi falan varsa uygun bi oyunla falan takas edebiliriz? merak ediyorum epey, arma 2'yi iki farklı yerden almama rağmen buglardan oynayamadığımdan direk para bayılmaya da çekiniyorum. =/

Bende var ama 14 martta invitelar gelecekmiş. Birini sana gönderirim.
goo_khangoo_khan
Üye
teşekkür ederim. =)
İ. Evrenİ. Evren
Üye
sultan ısultan ı
Üye

Bohemia Interactive hesabı olanlar hemen şifre değiştirin.

Bohemia Interactive hacked –

usernames, emails and encrypted passwords taken..
Napoleon_TRNapoleon_TR
Üye
Evet beklenen an geldi, Eylülde çıkıyor oyun.
Starlet
Üye
Ve Limited Edition'ı da açığa çıktı. Bakınız Shopto ve Zavvi.
sefasahin34
Üye
Oyunu aldım.Tek kişilik bölümler çok hoşuma gitti fakat mp oynarken aşırı lag oluyor pingim düşük olmasına rağmen.Battlefield bağımlısı olmama rağmen arma 3ten sonra bir tuhaf geldi.
kurtkapankurtkapan
Üye
bf filan hikaye artık bana.

bi kere red orchestra, arma 2 oynayınca, ya tam gerçekçi olacak bunlar gibi ya da tam mw gibi arcade olacak. bf3 gibi arada kalmışları sevemiyom artık.

bilgisayar kaldırsa da oynayabilsem. denemek lazım aslında.
discussioncontroller