ARMA 3
aztek
Üye
banane senden yav
RelentlessRelentless
Üye
ne konuşuyon o zaman
aztek
Üye
ne içtin yav
CaturdayCaturday
Üye
Aahahasd
LovermanLoverman
Üye
Arma 3 > HER FPS
RelentlessRelentless
Üye
Demin ARMA 3'teyim.
Üstüme bir şeyler aldım tam gidiyorum çat çat çat ses geliyor bir yerden, hemen cover aldım baktım biri taşların arasına pusmuş oradan sıkıyor, hemen koştum üstüne full baskı full tarama falan. Sıkıştı orada, pistola geçtim hemen, bekliyorum, kafasını bir çıkardı tak headshot.

Aldım ne boku varsa, bindim bota motoru bağırta bağırta denizden gidiyorum.

Limana gelmeden çektim motoru köşeye, atladım suya, suyun altından yüze yüze kıyıya çıktım pustum oraya. Bayağı bir tek başıma takıldım öyle.

Baktım biri geliyor arabayla yardıra yardıra, gürültüsü tee 10 kmden duyuluyor. Hemen çat çat çat lastiğe sıktım, hemen anladı, zaten lastik patladı. Köşeye çekti indi aşağı, ama belli nerede olduğumu bilmiyor çünkü direk önümden geçti gitti. Öyle mal gibi götünü döndü durdu önümde, aklı sura pustu güya. Çat çat çat sıktım kafasına bunun, hemen yığıldı yere. Gittim üstüne baktım oooh mis gibi bir sürü eşya var derken bam, kafaya yedim kurşunu.

Hahahaha, meğer adam tek değilmiş iki kişilermiş.
GARYOSAVANGARYOSAVAN
Üye
Operation Flashpoint, Arma ve Arma II için yapılmış olan modları www.turkishunion.com sitesinde yayınlanan TUMOD ekibi Arma III için kolları sıvadı. Aşağıdaki linkte yer alan sayfaya facebook, twitter, steam veya bohemia sayfasına yeni üyelik yaparak destek olduğunuzda mod support sayısı 100'ü geçtiği zaman Bohemia oyunlarında %30 indirim ve mod yapımcılarına ise ayrıcalık Bohemia desteği kazandırmış olacaksınız. Vereceğiniz destek Arma serisi oyunlarda Türk ordusu için yapılmış daha çok görsel ve eklenti demektir.

http://makearmanotwar.com/entry/LzENaqwQsZ#.U_T4qvl_t8E
NoumenonNoumenon
Üye
TheodrienTheodrien
Mod
Şu Arma Life moduna ait Frankie'nin videolarını izledim de, gaza geldim biraz. G2A'dan aldım oyunu. Life modunu oynayan veya oynamış olup da tecrübelerini paylaşacak olan var mıdır?
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
bir sürü life modu var

altis life, stratis life, takistan life, life revolution

bi de sadece life diye bişey var tamamen kendi modlarına sahip olan, senin kastettiğin o sanırım

yanında birileri varsa çok keyifli oluyor arma'daki herhangi bir rp modu
discussioncontroller